Marcin Tybura
Zdjęcie: Getty Images

[AKTUALIZACJA] Marcin Tybura poznał już rywala! Walka zaplanowana na czerwiec.

Następny występ Polaka już wkrótce.

Kilka dni temu Blagoy Ivanov wypadł z zestawionego pojedynku z Marcinem Tyburą, który odbyć miał się podczas gali UFC 260. Amerykańska organizacja próbowała znaleźć zastępstwo, lecz ostatecznie Uniejowianin został zdjęty z rozpiski.

Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce ponownie będziemy mogli zobaczyć go w oktagonie. Tybur bowiem na swoim Instagramie poinformował, iż podpisał kontrakt na kolejny pojedynek.

[AKTUALIZACJA} Jak donosi MMAFighting, rywalem Tybury będzie Walt Harris, a pojedynek zaplanowano na 5. czerwca.

Nowy rywal, nowa data, nowy kontrakt. Bądźcie czujny.

Tybura rok 2020 zdecydowanie może zaliczyć do udanych. Polak stoczył w nim, aż cztery pojedynki, wszystkie wygrywając. Najpierw odniósł trzy zwycięstwa przez decyzje sędziowskie – z Sergeyem Spivakiem, Maximem Grishinem i Benem Rothwellem. Potem natomiast w drugiej rundzie ubił Grega Hardy’ego. Uniejowianin aktualnie sklasyfikowany jest na trzynastym miejscu w rankingu dywizji ciężkiej i celuje w walki ze ścisłą czołówką.

“The Big Ticket” przegrał dwa swoje ostatnie pojedynki. Obydwa przez TKO w drugich rundach, Wpierw uległ Alistairowi Overeemowi, a ostatnio pokonał go Alexander Volkov. Ostatnie zwycięstwo zanotował w 2019 roku błyskawicznie posyłając na deski Alexeya Oleynika.

Źródło: Marcin Tybura/Twitter/MMAFighting

Przeczytaj też: “Będziesz leżał, będziesz bity, będziesz płakał” – Mirosław Okniński o walce Adesanya vs. Błachowicz 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane