fot. Asian Persuasion MMA

Kamaru Usman stanie w narożniku Francisa Ngannou podczas UFC 260

Mistrz wagi półśredniej wesprze "Predatora" w jego najbliższej walce.

Walką wieczoru gali UFC 260, która odbędzie się 27 marca będzie mistrzowskie starcie w kategorii ciężkiej. Francis Ngannou w rewanżowym pojedynku zmierzy się ze Stipe Miocicem chcąc odebrać mu złoto tejże dywizji.

Kameruńczyk przed tym starciem postanowił więc wzmocnić swój narożnik. Podczas trzeciego odcinka vloga UFC 260 Fight Camp widzimy Ngannou trenującego wspólnie z mistrzem wagi półśredniej, Kamaru UsmanemPredator przy okazji tego fragmentu powiedział, iż Nigeryjczyk bardzo pomaga mu w aspektach zapaśniczych i będzie jednym z jego sekundantów podczas najbliższej walki.

Tak, więc Kamaru Usman będzie w moim narożniku podczas walki z Miocicem. Dobrze jest mieć go tutaj, gdyż wiele pomaga mi w tych przygotowaniach. Myślę, że dla niego to też cenne doświadczenie, trenować tu gdzie ja. Zyska dzięki temu nowe atuty. To bardzo ważny moment przed tą walką, aby z nim współpracować. Usman będzie w moim narożniku, głównie po to, by pomóc mi z zapasami. – powiedział Ngannou

Nigeryjski Koszmar sam aktualnie przygotowuje się do kolejnej obrony pasa. Miesiąc po walce Miocic-Ngannou zmierzy się on bowiem w rewanżowym pojedynku z Jorge Masvidalem.

Cały odcinek vloga:

Źródło: Francis Ngannou/YouTube

Przeczytaj też: „Ludzie nie uwierzyliby mi, że mógłbym go pokonać” – Henry Cejudo chciałby walczyć z Maxem Hollowayem 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.