fot. Getty Images

“Nigdy nie zapomnij, kto cię stworzył” – McGregor reaguje na przejście Khabiba na emeryturę

Conor McGregor skomentował zawieszenie rękawic na kołku przez swojego zagorzałego rywala.

Niepokonany dominator kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov zakończenie kariery ogłosił już po swoim ostatnim pojedynku, w październiku zeszłego roku. Prezydent UFC nieustannie jednak starał się zachęcić Dagestańczyka do powrotu i wzbudzał w jego kibicach nadzieje, iż nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Po ostatniej rozmowie obie strony na swoich mediach społecznościowych potwierdziły natomiast, że Khabib już “na 100%” nie wejdzie do oktagonu.

Przeczytaj też: “Na 100% przechodzi na emeryturę” – Khabib Nurmagomedov oficjalnie kończy karierę! 

Głos w tej sprawie zabrał zagorzały rywal Nurmagomedova i jedna z największych gwiazd amerykańskiej federacji – Conor McGregor. Irlandczyk w swoim stylu wykorzystał sytuację, aby nieco podskubać Dagetsańskiego Orła.

Szczęśliwy, emerytowany dzieciak. Wywęszę cię później. Nigdy nie zapomnij, kto przyszedł do tej gry i cię stworzył. Prosto z moich wielkich, irlandzkich jaj. Pamiętajcie, że jeżeli nie lubicie ciąć wagi, to wystarczy przejść do wyższej dywizji. Niech Bóg błogosławi. – napisał były podwójny mistrz UFC na swoim Instagramie

McGregor i Khabib stworzyli jedną z najbardziej ikonicznych rywalizacji w historii MMA, ostatecznie wieńcząc ją pojedynkiem w 2018 roku. Górą wówczas był Dagestańczyk, który w czwartej rundzie zmusił Conora do odklepania. Walka ta wykręciła absolutnie wszystkie rekordy – m.in. subskrypcje PPV wykupiło około 2,5 miliona osób.

Źródło: Conor McGregor/Instagram

Przeczytaj też: Marcin Prachnio poznał kolejnego rywala! Zawalczy na czerwcowej gali UFC

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane