Źródło: ESPN

Douglas Lima vs. Yaroslav Amosov na Bellator 260!

Będzie to pierwsza walka Limy od czasu przegranej z Gegardem Mousasim w październiku ubiegłego roku.

Douglas Lima powraca z zamiarem zemsty. Mistrz Bellator MMA wagi półśredniej jest gotowy, aby tego lata powrócić do klatki i bronić swojego tytułu przeciwko Yaroslavowi Amosowowi. Zgodnie z informacją MMA Junkie i Yahoo Sports, obaj mają wystąpić na gali Bellator 260 – 11 czerwca. Karta walk nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale oczekuje się, że odbędzie się ona w Mohegan Sun Arena w Uncasville, Connecticut.

Lima wraca do kategorii półśredniej bronić pasa po tym, jak nie udało mu się zostać mistrzem dwóch dywizji. „The Phenom” przeszedł kategorię wyżej, aby zmierzyć się z Gegardem Mousasim o wolny tytuł Bellatora w wadze średniej i przegrał przez jednogłośną decyzję na gali Bellator 250 w październiku zeszłego roku. Będzie to pierwsza obrona tytułu Limy w czasie jego obecnego panowania po pokonaniu Rory’ego MacDonalda na Bellator 232.

Tymczasem Amosov może pochwalić się niepokonanym rekordem z listą imponujących zwycięstw. Amosov ma 6-0 od czasu dołączenia do promocji w 2016 roku, pokonując Logana Storleya, Eda Rutha i Davida Rickelsa. W 25 zwycięstwach w karierze ma dziewięć nokautów i 10 poddań. Amosov jest również uważany za zawodnika nr 1 w kategorii wagowej za mistrzem w najnowszym rankingu Bellator Fighter.

Przeczytaj też: Ajamain Sterling przejdzie operacje szyi

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a Reply

Powiązane