Materla
Zdjęcie: Facebook/Michał Materla

Ikona KSW poza federacją. Michał Materla na wyłączność w EFM Show!

Szokujące newsy odnośnie jednej z największych gwiazd w historii polskiej federacji

Jak dowiedzieliśmy się dziś dzięki Oktagon Live, Michał Materla nie jest już zawodnikiem KSW. Jego kontrakt wygasa w najbliższych dniach i związał się na wyłączność z prowadzoną przez siebie oraz swojego managera organizacją EFM Show. 

Michał powalczy w swojej federacji już 5, czerwca i będzie to od razu obrona pasa. Jeśli chodzi o rywala, wspomniany manager, Norbert Sawicki, obiecuje mocne europejskie nazwisko. Ma być to rywal z pewnością lepszy od mocno krytykowanego przez kibiców Wilhelma Otta. W najbliższych dniach mamy poznać nazwisko owego przeciwnika. 

Jeśli zaś chodzi o kontrakt z gigantem na polskim rynku Sawicki nie wyklucza dalszej współpracy. Podkreśla jednak, że może ona być bardzo utrudniona i to nie przez jego czy Materli warunki. 

Nie mówimy, że tej współpracy z KSW nie będzie. Wydaje mi się tylko, że znając charakter i filozofię właścicieli KSW o to może być trudno, nie z naszej strony, tylko z tamtej strony. – stwierdził manager „Cipao”

Michał Materla związany był z organizacją KSW od gali z numerem 6. Stoczył dla niej wiele pojedynków. Niektóre – jak choćby epicka trylogia bojów z Jay’em Silvą, zagwarantowały mu nieśmiertelność w pamięci kibiców. Ostatnim pojedynkiem jaki stoczył dla polskiego giganta była walka z Roberto Soldiciem. Przegrał ją przez TKO w rundzie 1. Jeśli zaś chodzi o EFM Show, to jeszcze przed przemianowaniem na obecną nazwę, zawalczył na EFM 3. Pokonał wówczas wspomnianego Otta przez poddanie nieco ponad minucie walki. 

Czytaj także: Są data i miejsce EFM Show 2. W karcie Materla i Paczuski 

 

Kategorie
EFMKSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.