White-Jones

Jon Jones przesyła wiadomość do White’a na temat negocjacji

Wiosna jest w powietrzu, a Jon Jones postanowił w czwartek podzielić się ciepłymi przemyśleniami z Daną White i resztą świata.

Jon Jones i Dana White nigdy nie mieli najlepszych relacji, według samego Jonesa. Niekoniecznie mieli jakąś złą krew, ale w przeszłości kilka razy publicznie dochodziło między nimi do zgrzytów. Niedawno „Bones” podzielił się swoim przekonaniem, że White po prostu go nie lubi i jeśli to prawda, wolałby pójść gdzie indziej. Z kolei nie tak dawno White twierdził, że on i Jones odbyli najlepszą rozmowę, jaką kiedykolwiek prowadzili.

Być może między nimi wznowiono pozytywne rozmowy, ponieważ Jones wydaje się sądzić, że umowa na walkę o tytuł z Ngannou zostanie zawarta. Jones, namalował w głowie obraz tego, jak będzie wyglądać scena między nim a White’em, gdy nastąpi ta magiczna chwila:

Wideo przedstawia ponowne spotkanie wojskowych przyjaciół po trzech latach, z zawrotnym śmiechem i energicznymi uściskami. Naprawdę wzruszające jest wyobrażenie sobie podobnej chwili dzielonej między Jonesem i White’em. Jest to również dalekie od tych komentarzy Jonesa sprzed kilku dni:

PROSZĘ, PO PROSTU MI JUŻ ODPUŚĆ. WOLISZ MIEĆ MNIE W POBLIŻU I TRAKTOWAĆ JAK G*WNO. PRZYSIĘGAM, ŻE BRANŻA UFC BYŁA DLA MNIE TYLKO PRZYGNĘBIAJĄCA. CZUJĘ, ŻE OBCINA MI SIĘ SKRZYDŁA. PO PROSTU, K*RWA, POZWÓL MI ODEJŚĆ. CO TO ZA DZIWNE G*WNO?

Możemy jednak umieścić te komentarze w pamięci, jeśli sentymentalne przepowiednie Jonesa się spełnią. Po zarezerwowaniu walki Jones vs Ngannou, pieniądze, które Jones i White mogą zarobić z tego układu, mogą  stworzyć więź na całe życie.

Przeczytaj też:“Gó*niany dzień w biurze” – pierwsze słowa Demetriousa Johnsona po porażce z Adriano Moraesem

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.