McGregor nie przekazał Poirierowi obiecanych pieniędzy na fundację! Irlandczyk się tłumaczy

Dustin Poirier twierdzi, że Conor McGregor nie przekazał obiecanej donacji na jego fundację charytatywną.

Już podczas lipcowej gali UFC 264 dojść ma do trzeciej walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Aktualnie bilans ich pasjonującej rywalizacji wynosi 1-1 i trylogia raz na zawsze ma wyłonić lepszego.

Jak to bywa przed każdą walką Irlandczyka, trwają oczywiście medialne boje. Teraz Poirier – przy okazji wydania predykcji McGregora na trzeci pojedynek – przypomniał mu to, co działo się przed drugą walką w styczniu tego roku. The Notorious bowiem obiecał wtedy, że przekaże na fundacje The Good Fight Foundation 500 tysięcy dolarów. Według Amerykanina do transakcji nadal jednak nie doszło, przez co na Twitterze wywiązała się krótka dyskusja.

Poirier: To naprawdę fajna predykcja na walkę! Conor, przewidziałeś też, że przekażesz na moją fundację pieniądze, a razem ze swoim teamem przestaliście odpowiadać na nasze wiadomości po walce w styczniu. Do zobaczenia wkrótce. 10 lipca!

McGregor: Donacja to nie dług. Czekaliśmy na plan przekazania tych funduszy, który nigdy nie przyszedł. Tak robię ze wszystkimi swoimi donacjami. Musimy wiedzieć wszystko na temat tego, gdzie dajemy pieniądze. Inaczej do transakcji nie dojdzie. Tak jest niestety z wieloma fundacjami. Wziąłeś walkę ze mną zamiast pojedynku o pas, więc miałem rację.

Poirier: W 100% to nie jest dług. Ty to zaoferowałeś, my zaakceptowaliśmy. I tak jak wspomniałem, nikt z twojego teamu nie odpowiedział na maile dotyczące przekazania funduszy! 10 lipca ponownie zasmakujesz goryczy porażki.

Źródło: Twitter

Przeczytaj też: “Myślę, że będzie to bardzo dobre zestawienie” – Mateusz Gamrot ma na celowniku kolejnego rywala 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane