Roberto Soldić
fot. facebook.com/konfrontacja

Roberto Soldić zdradził datę planowanego powrotu

Wskazał także w jakiej wadze najpewniej zawalczy

W rozmowie z Polsatem Sport, Roberto Solidić na pytanie o powrót, odparł, że wracać miał już w lipcu. Tak się jednak nie stanie, ale ma już kolejny relatywnie pewny termin powrotu.

Miałem bić się już w lipcu, ale coś się wydarzyło i niestety nie będzie mi to dane. Najprawdopodobniej zawalczę we wrześniu, ale nie jestem jeszcze do końca pewny tego, kto będzie moim przeciwnikiem, więc nie chcę wprowadzić nikogo w błąd.

„Robocop” odniósł się także do tego, w jakiej wadze zamierza stoczyć swój najbliższy pojedynek. Nie będzie to waga półśrednia, której jest mistrzem. Zamierza pozostać w średniej po tym, jak w świetnym stylu odprawił Michała Materlę.

Na pewno zostanę jednak w wadze średniej. Zamierzam sięgnąć po pas tej kategorii, a później zapewne wrócę do wagi półśredniej. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość i jak pójdzie mi w limicie do 84 kg. Debiut w wadze średniej miałem wyjątkowo udany.

Zapytany zaś o sytuację w dywizji do 77 kg. Soldić stwierdził, że bardzo realna wydaje mu się walka z Patrickiem Kinclem.

Czytaj także: Bonusy po KSW 61 (wideo) 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.