UFC 263: Brandon Moreno nowym mistrzem! Udusił Deivesona Figueiredo w trzeciej rundzie! [WIDEO]

Brandon Moreno poddał Deivesona Figueiredo i został nowym mistrzem kategorii muszej!

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Moreno atakuje niskimi kopnięciami, trafia niezłym lewym. Figueiredo odpowiada kolanem w tułów. Dobra kombinacja ze strony pretendenta, który rozpoczął znacznie aktywniej od swojego oponenta. Na kolejne lowkicki Moreno, mistrz odpowiada łokciem. Cały czas to Meksykanin jest stroną wywierającą presję. Na minutę przed końcem pierwszego starcia Meksykanin niespodziewanie wystrzela krótkim lewym i posyła Deivesona na deski! Brandon z góry, mistrz zdołał jednak dojść do siebie i rywalizacja wraca na nogi.

Runda druga:

Ostra wymiana na początku. Figueiredo inicjuje obalenia i przenosi walkę do parteru. Tam szuka dopięcia duszenia, przed którym Moreno dobrze się jednak broni. Dochodzi do kotłów, Brazylijczyk nieustannie szuka techniki kończącej, lecz koniec końców walka wraca do stójki. Pretendent obala swojego rywala i zachodzi mu za plecy. Deiveson zdołał się jednak obrócić. Moreno z góry do końca rundy szuka uderzeń łokciami, a aktualny mistrz nie pozostaje mu dłużny.

Runda trzecia:

Kilka bokserskich wymian na początku trzeciej odsłony. Próba obrotówki na korpus w wykonaniu Figueiredo. Moreno natomiast ponownie rusza po sprowadzenie i ponownie je finalizuje. Meksykanin za plecami swojego rywala. Tam rozbija go krótkimi ciosami i szuka dopięcia duszenia. To po chwili mu się udaje! Ręka pod szyją Figueiredo! Brazylijczyk nie ma wyjścia, klepie! Brandon Moreno nowym mistrzem wagi muszej!

Przeczytaj też: UFC 263: Leon Edwards pewnie zwyciężył z Natem Diazem 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane