Fot. Facebook/EFM Show

EFM Show ogłosiło kolejne zestawienia na najbliższą galę w Sofii!

Organizatorzy ogłosili trzy kolejne starcie, które zobaczymy na najbliższej gali!

Organizacja EFM Show ogłosiła kolejne zestawienia, które zobaczymy na zaplanowanej na 11 września gali EFM Show 2.

Pierwszą walką będzie starcie zakontraktowane w limicie kategorii piórkowej, w którym to Adam Soldaev (4-1) podejmie Nikolaya Grozdeva  (3-0). Soldaev to zawodnik klubu WCA Fight Team, który zawodowe starty rozpoczął w 2015 roku. W debiucie musiał uznać wyższość Kevina Nowaka (2-2). Później Soldaev zanotował jednak 4 zwycięstwa z rzędu. Swój ostatni pojedynek Soldaev stoczył ma gali Babilon MMA 11, gdzie pokonał Piotra Kacprzaka (5-3). Teraz Soldaev powróci do klatki po prawie dwuletniej przerwie, a jego rywalem będzie Nikolay Grozdev. Jest to bułgarski zawodnik na co dzień trenujący w SBG Ireland. Zawodową karierę rozpoczął w 2019 roku i jak dotąd stoczył 3 pojedynki i wszystkie z nich wygrał. Swój jak dotąd ostatni pojedynek Bułgar stoczył w czerwcu zeszłego roku, kiedy to poddał duszeniem gilotynowym Michała Domina (3-2).

Drugim ogłoszonym pojedynkiem jest starcie Igora Michaliszyna (8-2), który podejmie Jivko Stoimenova (12-4). Polak zawodowe starty rozpoczął w 2015 roku. Ma za sobą występy w organizacjach FEN czy RWC. Pokonał m.in Tomasza Romanowskiego (13-8), Davita Khutsishviliego (8-4), czy Piotra Danelskiego (5-3). Swój ostatni pojedynek Michaliszyn stoczył na gali EFM Show 1, gdzie poddał duszeniem gilotynowym Georgiego Valentinova (21-6). Teraz przeciwnikiem Polaka będzie Jivko Stoimenov. „Bułgarski Rozpruwacz” jest przyjacielem Valentinova i zapowiedział już, że będzie chciał pomścić swojego kolegę. Stoimenov do tej pory zanotował 12 zwycięstw, jednak pokonywał on głównie debiutantów lub zawodników posiadających ujemne rekordy. Swój ostatni pojedynek Bułgar stoczył na gali GMC Fight Night, gdzie przegrał z Mohamedem Grabinskim (21-6).

Na gali wystąpi również wcześniej wspomniany Georgi Valentinov, którego rywalem będzie Anderson Queiroz (20-8). Bułgar będzie chciał zrehabilitować się po ostatniej porażce porażce z Igorem Michaliszynem, która przerwała jego passę 3 zwycięstw z rzędu. Valentinov ma w swoim rekordzie zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Flavio Pina (21-10), Konstantin Linnik (27-20), czy Joao Paulo Silva (10-6). Jego rywalem będzie Anderson Queiroz. Jest to zawodnik, który zawodowe starty rozpoczął w 2007 roku. Swoją ostatnią walkę stoczył na gali Oktagon 12, gdzie przegrał po 28 sekundach z Samuelem Krištoficiem (15-3).

Gala EFM Show 2 odbędzie się 11 września w Sofii. W walce wieczoru Michał Materla (29-8) zmierzy się z Moisem Rimbonem (25-13-3). Ponadto na gali zobaczymy jeszcze starcia Normana Parke’a (28-7-1) z Vladislavem Kanchevem (11-6-2) oraz Artura Sowińskiego (21-13) z Antonem Kuivanenem (26-12).

Źródło: Facebook/EFM Show, MMA Rocks!

Przeczytaj też: MATEUSZ RYBAK VS ROBERT VALENTIN KOLEJNYM ZESTAWIENIEM NA BABILON MMA 24!

Kategorie
EFMNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.