TJ Dillashaw
fot. Bleacher Report

„Napompowali go” – TJ Dillashaw uważa, że Sean O’Malley nie zostanie mistrzem UFC

TJ Dillashaw nie wróży mistrzowskiego pasa namaszczonemu na przyszłą gwiazdę Seanowi O'Malleyowi.

Niespełna miesiąc temu, po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej wpadką dopingową, do oktagonu UFC powrócił TJ Dillashaw. Amerykanin po kapitalnej, 5-rundowej wojnie niejednogłośnie wypunktował Cory’ego Sandhagena.

Podczas udzielonego niedawno Submission Radio wywiadu, Wąż został zapytany o aktualny stan wagi koguciej oraz namaszczonego na jej przyszłego mistrza Seana O’Malleya. Były dwukrotny czempion tej dywizji sądzi, że popularny Suga nie będzie w stanie sięgnąć po najwyższe trofeum.

– Nie sądzę, żeby został mistrzem. – powiedział Dillashaw o O’Malleyu. – Ma zbyt wiele luk, ale oni dają mu łatwe walki. Napompowali go. Wsadzili do maszyny do pompowania. Mogą to zrobić prawie każdemu, kto ma choć trochę charakteru. Jeśli potrafisz gadać i jesteś kolorowy, będą cię promować.

Mimo tego, iż faktycznie jest prowadzony bardzo bezpiecznie, O’Malley ma na koncie jedną porażkę. Ta przydarzyła mu się w sierpniu zeszłego roku, kiedy to mierzył się z Marlonem Verą. Amerykanin został wówczas porozbijany ciosami w parterze pod koniec pierwszej rundy, wcześniej uszkadzając sobie nogę.

Dillashaw nawiązał także do tamtego pojedynku.

– Wszyscy widzieliśmy, co się stało, gdy walczył z Chito (Marlonem Verą). – przypomniał 35-latek. – Chito jest zawodnikiem z najwyższej półki i skończył go w pierwszej rundzie. Między innymi przez to, nie sądzę, że Sean zostanie kiedyś mistrzem.

Cały wywiad:

Źródło: Submission Radio/YouTube

Przeczytaj też: Aliaskhab Khizriev wypada z karty walk UFC Vegas 35! 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.