EFM Show/Facebook

Nowy rywal i formuła w walce Normana Parke’a na EFM Show 2!

Irlandczyk z Północy nie zmierzy się z pierwotnie zestawionym rywalem. Zamiast tego podejmie weterana polskiej sceny MMA - Macieja Jewtuszkę, Panowie nie zawalczą też w MMA, a w boksie.

Rywalem Normana Parke’a na EFM Show 2 miał być Vladislaw Kanchev. Do tej walki jednak nie dojdzie, a przynajmniej nie na gali z numerem 2. Nowym przeciwnikiem jest znany choćby z KSW Maciej Jewtuszko. Organizacja nie podała w oficjalnym komunikacie powodów zmiany rywala. 

Co równie zaskakujące,  jak dowiedzieliśmy się z konferencji organizacji EFM, niezwykle doświadczony Polak podejmie Stormin’a w walce bokserskiej. Panowie zmierzą się na dystansie 3×3 minuty. Nie wiadomo jeszcze zaś w jakich rękawicach. 

Parke ma zresztą przed sobą niezwykle intensywny okres. Niedługo po EFM ma już zaplanowaną walkę dla FAME MMA. Tam również powalczy w formule bokserskiej. Jego rywalem będzie zaś Borys Mańkowski, którego wcześniej pokonał już w MMA. Ta gala odbędzie się już 2. października.

W boksie zaś Norman miał już okazję się sprawdzić. Na FAME MMA 10 podjął Don Kasjo i wygrał z nim decyzją sędziowską. Gala EFM Show 2 odbędzie się już 11 września w bułgarskiej Sofii.

Czytaj także: EFM Show ogłosiło kolejne zestawienia na najbliższą galę w Sofii!

Kategorie
EFMNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.