Kownacki – Helenius: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie

W nadchodzącą noc z soboty na niedzielę, na gali w Los Angeles, oprócz walki Wildera z Furym czeka nas polski akcent w postaci walki Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem. Jest to rewanż za ostatnią walkę na gali w Nowy Jorku, która okazała się w skutkach niekorzystna dla Kownackiego.

Kownacki – Helenius: Analiza i zapowiedź walki

Walka ostatniej szansy

Przed Kownackim bardzo ważna walka. Ma on szansę zrewanżować się na Robercie Heleniusie, z którym niespodziewanie przegrał przez techniczny nokaut. Ta porażka była opłakana w skutkach dla “Babyface”. Wypadł on ze światowego topu jeśli chodzi o pięściarzy wagi ciężkiej. W razie przegranej z doświadczonym Finem może on zapomnieć o powrocie do światowego topu, co bez wątpienia byłoby wielkim ciosem dla Kownackiego, którego kariera nabierała rozpędu. Helenius to dla “Babyface” niewygodny rywal. Nie tylko ze względu na aspekty fizyczne, ale także jeśli chodzi o styl walki.

Aspekty Sportowe

Doświadczenie stoi za Finem, który jest o pięć lat starszy od Polaka i ma na swoim koncie 33 walki, z czego 30 wygranych i aż 19 nokautów. Kownacki był niepokonany przez 20 pojedynków i jego passę zakończył właśnie “Nordycki Koszmar”, który pokonał go przez TKO. Polak większość swoich starć zakończył poprzez TKO/KO (aż 15), co jest naprawdę dobrym wynikiem, ale nie ma co się dziwić patrząc na przebojowy styl walki Polaka.

Jeśli chodzi o warunki fizyczne to Helenius wygląda nieco lepiej. Jest on o 10 centymetrów wyższy i ma on o wiele większy zasięg od Polaka. Kownacki jest jednak cięższy o około 12 kg. “Babyface” waży 120kg, a Helenius 108kg. Jest to atut dla dwóch zawodników. Polaka ciosy na pewno będą silniejsze, ale Fin będzie szybszy.

Fin zapowiedział, że nie będzie się bić z Kownackim i będzie próbować narzucić mu swój styl walki, co będzie ciężkie ze względu na to, że “Babyface” na wszelką cenę stara się być blisko rywala.

Kownacki – Helenius: Typy bukmacherskie

  1. Walkę wygra Kownacki [Kurs 1.45 Fortuna]
  2. Walka będzie mieć więcej niż 5.5 rundy [Kurs 1.72 LVBET]
  3. Kownacki wygra przed czasem [Kurs 1.85 Superbet]

» Odbierz 2720 PLN i typuj walkę na eFortuna.pl

» Odbierz 1500 PLN i typuj walkę na Superbet.pl

» Odbierz 3353 PLN i typuj walkę na LVBET.pl

Kownacki – Helenius: Kursy bukmacherskie

1 X 2
Fortuna 1.45 26.00 2.83
Betclic 1.40 2.75
Betfan 1.40 2.80
LVBet 1.40 25.00 2.80
Superbet 1.45 26.00 2.80
Gdzie i kiedy walka Kownacki – Helenius?

Gala rozpocznie się o godzinie 02:00 polskiego czasu w nocy z soboty (09.10) na niedzielę (10.10).

Gdzie oglądać walkę?

Transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport.

Kategorie
NEWSTypowanie (Typy bukmacherskie)

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.