Sportskeeda

Smith na powrót dla Błachowicza? Padła konkretna propozycja od UFC!

Możliwe, że już całkiem niedługo znów zobaczymy Janka w oktagonie

Po dotkliwej porażce z Gloverem Teixeirą i utracie pasa, Jan Blachowicz może relatywnie szybko wrócić do klatki. UFC działa szybko i jeszcze tamtego dnia wyszło z propozycją walki z „Cieszyńskim Księciem” do Anthony’ego Smitha. „Lionheart” opowiedział o tym w rozmowie z MMA Hour i wyraża się o tej koncepcji z aprobatą. Podaje też potencjalny termin kiedy mógłby zawalczyć z Polakiem.

Nawet podoba mi się pomysł na walkę z Błachowiczem. UFC zaproponowało mi ją tamtej nocy (UFC 267). On chce znowu walczyć i chce to zrobić niebawem. Ja nie jestem jakoś ciężko kontuzjowany. Zmagam się tylko z drobnymi rzeczami, infekcjami, więc jeśli udałoby się z nimi uporać, luty nie jest wykluczony.

Smith początkowo chciał zrewanżować się za porażkę Aleksandarowi Rakiciowi. Zważywszy jednak na uraz, z którym wciąż jednak jeszcze się mierzy, do tej walki raczej nie dojdzie. Rakic bowiem chce walczyć w grudniu, co dla Amerykanina jest poza zasięgiem.

Najbardziej pragnę walki z Rakiciem. Chcę odzyskać to co utraciłem, ale nie sądzę, że on będzie chciał czekać. Jeśli chce walczyć teraz z kimś innym, nie mam z tym problemu. Walka z Blachowiczem też jest dla mnie ok. – podsumował

Doświadczony Amerykanin dodał jednak także we wspomnianej rozmowie, że nie wie kiedy będzie mógł na pewno wrócić do klatki. Wciąż przechodzi rekonwalescencję i ramy czasowe powrotu mogą rozłożyć się pomiędzy luty a kwiecień. Jedno jest jednakowoż pewne. Jeśli UFC złożyło mu ofertę walki z Janem tak szybko, jest bardzo realne, że prędzej czy później do niej dojdzie.

Czytaj także: Oezdemir: Nigdy nie cofnę się przed żadnym wyzwaniem

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.