Teixeira - Błachowicz
Zdjęcie: UFC

„To się dzieje, gdy pieprzysz bzdury…” – Prztyczek Jonesa w kierunku Błachowicza

Powoli opada kurz po gali UFC 267.

W sobotni wieczór Jan Błachowicz musiał uznać wyższość Glovera Teixeiry i tym samym stracił mistrzostwo wagi półciężkiej. Po tej gali mało jest osób, które cieszyłoby się z porażki Polaka. Bardziej podkreśla się triumf doświadczonego Brazylijczyka. Sam Dana White jeszcze przed walką mówił, że to tego typu zestawienie, gdy nie chcesz, by któryś z tych zawodników przegrał.

Jest jednak małe grono osób, które mogło triumfować po UFC 267. Wśród nich są szczególnie byli przeciwnicy Błachowicza i jego potencjalni rywale. Swego czasu dość często media spekulowały i możliwej walce Polaka z Jonem Jonesem. „Bones” pozwolił sobie na prztyczek wobec Janka na Twitterze.

– Widzisz, co się dzieje, gdy pieprzysz bzdury, a nie skupiasz się na rywalu, którego masz przed sobą? Następny runął z hukiem.  Yo Glover, jesteś prawdziwym gangsterem, przyjacielu Cieszę się! Do boju, Brazylio! – napisał triumfalnie JJ.

Co ciekawe, Jones umieścił jeszcze jeden wpis. Stwierdził w nim, że może już przestać uciekać (w domyśle przed walką z Błachowiczem). Ale ten tweet już szybko usunął.

Przeczytaj też: “Już zapomniałem jak gorzki jest to smak” – Daniel Skibiński o swojej porażce na UAE Warriors 24!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.