Fot. Facebook/ Paweł Jóźwiak

„Bardzo mnie to zabolało” – Paweł Jóźwiak o słowach Tomasza Romanowskiego!

Paweł Jóźwiak skomentował słowa Tomasza Romanowskiego dotyczące "bzdetnego" pasa FEN!

Tomasz Romanowski (14-8 1 N/C) w wywiadzie dla Inthecage.pl stwierdził, że Cezary Oleksiejczuk (8-2) nie zasługuje na walkę z Michałem Materlą (30-8), gdyż posiada jedynie „bzdetny” pas FEN. Słowa te skomentował w rozmowie dla MMA BNB współzałożyciel organizacji FEN Paweł Jóźwiak. Stwierdził on, że Romanowski swoją wypowiedzią obraził swoich kolegów klubowych, którzy walczą dla organizacji FEN i marzą o zdobyciu mistrzowskiego tytułu.

” Tomek obraził tym samym innych Bersekerów, którzy walczą w FEN-ie i chcą ten pas zdobyć i dla nich takie trofeum jest więcej warte. Taki Wojciech Janusz czy Wojciech Kawa marzą o takim trofeum. Nazwanie pasa FEN „bzdetnym” jest dla mnie jak policzek. Tomek Romanowski, którego szanuję jako sportowca, walczył przecież w FEN-ie, przegrał swoją walkę i nie byliśmy zainteresowani kontynuowaniem współpracy z nim.

Poza tym jego brat jest w naszej organizacji. Ciężko trenował, dostał walkę o pas i chciał też ten pas zdobyć. Nie udało mu się. To co? Przyjechaliby na galę walczyć o bzdetny pas? Nazwanie tak naszego pasa jest policzkiem dla zawodników jak i dla mnie i dla całego naszego zespołu. Jest to bardzo nie w porządku z jego strony. Nie wiem co się z nim stało, nie wiem dlaczego tak powiedział.

Bardzo mnie to zabolało. Bardzo dużo Berserkerów się u nas bije. Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na takie słowa. I Tomek musi się tutaj zastanowić, bo to nie Czarek szuka atencji, kiedy grzecznie wyzywa do walki Michała Materlę, tylko bardziej to Tomek szuka atencji, że próbuje się na konflikcie i na takich słowach wypromować. Przykro mi, że takie słowa słyszę z ust takiego doświadczonego wojownika, którego zawsze szanowałem. ”

Paweł Jóźwiak stwierdził również, że jego organizacja złożyła ofertę Materli, jednak ten jej nie przyjął.

„Była taka oferta. Złożyliśmy ofertę, dobrą ofertę, bo kwota byłą sześciocyfrowa, była taka oferta za takie pieniądze, jakie nigdy w FEN-ie nie były. Nie dogadaliśmy się, nie było żadnej spiny. Podsumowując: Michał nie był urażony w żaden sposób, nie potrzebuje adwokata i uważam, że Tomek nie musi w jakikolwiek sposób Michała w tej sprawie bronić.”

Źródło: Inthecage.pl. MMAbnb.pl, MMA.pl

Przeczytaj też: Romanowski zaskakuje: Oleksiejczuk posiada jedynie “bzdetny pas FEN”

 

Kategorie
FENNEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.