Soldić
Roberto Soldic/Facebook

Roberto Soldić wskazał kolejnego rywala. Chce trzeciego pasa!

"Robocop" bierze na cel mistrzostwo wagi półciężkiej

Dwa pasy to chyba za mało dla niezwykle ambitnego Roberto Soldicia. W wywiadzie w klatce tuż po znokautowaniu Mameda Khalidova powiedział, że teraz chce walki z… Tomaszem Narkunem. Chorwat dodał, iż tylko wielkie walki motywują go by iść naprzód i ciężko trenować. Mistrzostwo trzeciej kategorii wagowej z pewnością byłoby takim celem.

Soldić już jest mistrzem wagi półśredniej i średniej KSW. Gdyby jego życzenie stało się realnym i dołożyłby do tego kolejny pas, z pewnością zapisałby się w historii KSW na wieki. Już przecież zresztą zrobił rzecz wielką zdobywając drugi tytuł przez nokaut na Mamedzie. Khalidova nikt nie posłał na deski od kilkunastu lat.

Na ile jest to jednak w ogóle realne okaże się z czasem. Martin Lewandowski powiedział po gali, że takie zestawienie jest jak najbardziej możliwe. Nie wiadomo jednak co na to mistrz kat. do 93 kg – Tomasz Narkun. Włodarz KSW zwrócił także uwagę, że przy takim zestawieniu trzeba by też jakoś rozwiązać kwestię tytułu wagi półśredniej, do której ciężko będzie zbijać z półciężkiej.

Póki co zaś Narkun zapowiedziany jest jako jedna z głównych gwiazd nadchodzącego KSW 66. Na styczniowej gali raczej na pewno jego rywalem nie będzie jeszcze Soldić.

Czytaj także: Roberto Soldić ciężko nokautuje Mameda i zostaje podwójnym mistrzem! (wideo) 

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.