Czy można oglądać gale UFC za darmo w internecie?

Ultimate Fighting Championship jest największą i najbardziej prestiżową organizacją MMA na świecie. To w tej federacji mierzą się najlepsi zawodnicy wszechstylowej walki wręcz. Ogromna popularność tego sportu oraz sukcesy naszych rodaków w oktagonie sprawiły, że coraz więcej polskich fanów chce mieć możliwość oglądania walk na żywo w najlepszej jakości. Sprawdź, gdzie i w jaki sposób można zobaczyć brutalne i widowiskowe pojedynki takich gwiazd jak Conor McGregor, Israel Adesanya, Charles Oliveira czy Jan Błachowicz.

Transmisja UFC na żywo — Gdzie i jak oglądać w Polsce?

Fani Mieszanych Sztuk Walki w naszym kraju mogą oglądać stream z walk na kilka różnych sposobów. W Polsacie transmisja ufc dostępna jest zarówno na kanale Polsat Sport, jak i serwisie internetowym Polsat Box Go (dawniej Ipla), który umożliwia oglądanie wydarzeń sportowych za pomocą telewizorów, komputerów oraz urządzeń mobilnych. Serwis daje także możliwość przesyłania obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia. Wszytko to w jakości HD razem z profesjonalnym polskim komentarzem. Cena pakietu Polsat Box Go Sport wynosi 40 zł za 30 dni użytkowania.

Od 2021 roku prawa do transmitowania wszystkich gal UFC ma także Fortuna TV.

Polski bukmacher wyświetla walki w największej organizacji MMA na swojej stronie oraz dzięki aplikacji mobilnej. Serwis Fortuna nie wymaga od użytkownika opłaty PPV. Warunkiem jest postawienie kuponu za min. 2 zł w ciągu ostatnich 7 dni poprzedzających stream. Należy pamiętać, że aby założyć konto na serwisie i móc obstawiać wyniki rywalizacji sportowej należy być osobą pełnoletnią.

ufc transmisja

Fot. nikkimeel / shutterstock.com

UFC Fight Pass czyli opcja dla pasjonatów

UFC umożliwia wykupienie praw do oglądania swoich gal dzięki usłudze UFC Fight Pass. Koszt takiej usługi wacha się od 9,99 euro za miesiąc do 88,99 euro przy 6-miesięcznym abonamencie. Na korzyść tego rozwiązania przemawia fakt, iż wraz z zakupem praw do oglądania aktualnych wydarzeń sportowych, fani uzyskają dostęp do materiałów promujących, wywiadów z zawodnikami, konferencji prasowych, całego niezwykle obszernego archiwum gal UFC, a także nieistniejącej już legendarnej organizacji PRIDE.

UFC Fight Pass daje możliwość bycia na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi pojedynków, śledzenia aktualnych poczynań swoich ulubionych zawodników oraz wgląd w ich przygotowania do zmagań w oktagonie. Pasjonaci będą mogli zagłębić się w historię federacji, oglądając walki dawnych mistrzów i porównać dzisiejsze pojedynki z tymi sprzed wielu lat.

Gale UFC w 2022 roku

Gale UFC organizowane są nawet kilka razy w miesiącu. Tylko w 2021 roku amerykańska federacja zorganizowała 43 wydarzenia sportowe, na których odbyło się łącznie 509 pojedynków w tym 19 starć o pas mistrzowski. Wśród nich znalazły się także walki polskich zawodników m.in. byłego mistrza wagi półciężkiej Jana Błachowicza, Marcina Tybury, Michała Oleksiejczuka, Krzysztofa Jotko czy Mateusza Gamrota, który przebojem wdarł się do rankingu 15 najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie.

Najbliższa gala UFC 270 odbędzie się 22 stycznia w Honda Center w Anaheim w Kalifornii.

Kategorie
Transmisje MMA na żywoUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.