Gdzie oglądać gale MMA?

UFC to niewątpliwie największa i najbardziej prężnie rozwijająca się organizacja mieszanych sztuk walki na świecie. W historię sukcesu UFC wkład mieli także Polacy- Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni kobiet w wadze słomkowej w latach 2015-2017 oraz Jan Błachowicz, do niedawna mistrz wagi półciężkiej. UFC stawia na regularność w organizowaniu gal i oferuje kilkadziesiąt wydarzeń każdego roku. Poniżej odpowiadamy, gdzie można obejrzeć gale UFC na żywo. Dowiedz się gdzie obejrzeć UFC online i w telewizji.

Gdzie są transmitowane gale UFC?

Po niedawnych sukcesach Jana Błachowicza, Polacy coraz bardziej interesują się MMA. Wszakże w szeregach UFC są zakontraktowani także inni rodacy- doskonale znany z KSW, Mateusz Gamrot, zawodnik wagi ciężkiej Marcin Tybura, perspektywiczny Michał Oleksiejczuk, a także uznana na całym świecie Joanna Jędrzejczyk. Największym problemem w oglądaniu ufc transmisja na żywo, jest oczywiście późna (albo wczesna, zależy jak na to spojrzeć) godzina.

Gale UFC odbywają się na całym świecie, jednak najczęściej są one organizowane w Stanach Zjednoczonych, położonych w odległej strefie czasowej, względem naszej. Jeśli jednak nie straszna Ci niestandardowa godzina transmisję na żywo znajdziesz zarówno w polskiej telewizji jak i legalnie obejrzysz w Internecie.

Gdzie obejrzeć UFC w Internecie?

Tak samo jak znane polskie gale mieszanych sztuk walki- KSW, Fame MMA czy High League, UFC można oglądać w Internecie, a jakość tych transmisji nie odbiega transmisjom telewizyjnym.
Darmowym sposobem na obejrzenie gal UFC jest rejestracja w serwisie bukmacherskim efortuna.pl. Bukmacher oferuje transmisję z wszystkich pojedynków na karcie walk, w ramach swojej „wewnętrznej telewizji”- Fortuna TV. Pamiętajmy jednak, że tylko pełnoletnie osoby mogą korzystać z tego serwisu. Warunkiem dostępu jest posiadane środków na saldzie, bądź zawarcie zakładu w ciągu 24h od transmisji.

Transmisje z gal na żywo, możemy również oglądać w Polsat Box, zarówno na stronie polsatbox.pl, jak i w aplikacji na smartfony (Android, iOS), oraz na telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV. Polsat Box zastąpił telewizję internetową IPLA, w której do tej pory mogliśmy oglądać transmisję UFC na żywo online. Do obejrzenia gal trzeba zakupić dodatkowy pakiet, oferujący gale UFC.

W Internecie wydarzenia organizowane przez UFC obejrzymy też na stronie federacji, dzięki UFC Fight Pass- miesięcznej opłacie, uiszczanej w formie subskrypcji (podobnie jak w przypadku Netflixa). Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest dostęp do archiwalnych walk, a także wielu materiałów zakulisowych, w ramach pakietu.

ufc transmisja

Fot. Cassiano Correia / shutterstock.com

Gdzie obejrzeć UFC w telewizji?

W Polsce prawa do pokazywania transmisji na żywo z gal UFC posiada telewizja Polsat. Telewizja nierozłącznie związana z MMA, do niedawna transmitująca gale polskiej organizacji KSW. Gale są transmitowane na specjalnym kanale Polsat Sport Fight. Wydarzenia są komentowane przez polskich specjalistów od mieszanych sztuk walki.

Transmisje UFC online za darmo

Poza wymienioną wcześniej stroną bukmachera Fortuna, gale nie są transmitowane online, za darmo. Wybierając nielegalne źródło transmisji, musimy się liczyć z problemami technicznymi, zacinaniem czy zamknięciem streamu w połowie. Lepiej wybrać legalną transmisję i cieszyć się z wysokiej jakości.

Kategorie
Transmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.