Ziółkowski i Mańkowski
Zdjęcie: KSW

Ostaszewski: Jest zainteresowanie Ziółkowskim z UFC

Menedżer Mariana Ziółkowskiego zdradził ciekawe informacje na Kanale Sportowym.

Artur Ostaszewski w czwartek był gościem w programie Oktagon Live. Tam poinformował, że UFC pyta o aktualnego mistrza wagi lekkiej – Mariana Ziółkowskiego. „Golden Boy” podczas ostatniej gali, KSW 66 pokonał Borysa Mańkowskiego

– Marianowi przed walką o tym nie mówiłem, bo nie chciałem wywierać na nim dodatkowej presji. Natomiast jest zainteresowanie zza oceanu i konkretnie mam tutaj na myśli UFC. Jestem w stałym kontakcie z matchmakerami UFC, dostałem również gratulację przez Whatssapa i zaproszenie do rozmowy, ale w tym momencie Marian jest oczywiście zawodnikiem KSW – powiedział Ostaszewski.

– Mamy ważny kontrakt, więc nie ma o czym teraz mówić, ale jeżeli jakoś się porozumiemy albo kontrakt by się skończył lub po prostu go wypełnimy bez przedłużania, to UFC jest chętne, aby podjąć rozmowę. Zaznaczam, że nie ma konkretnej oferty, że zapraszają na kwiecień z tym zawodnikiem albo tamtym za takie, albo takie pieniądze, to jeszcze w ogóle nie jest ten etap. Natomiast hasło zostało rzucone i jest zaproszenie do rozmowy – dodał.

Przeczytaj też: Rajewski o Ziółkowskim: Znalazłbym parę asów na obecnego mistrza

Kategorie
KSWNEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.