Jędrzejczyk
Zdjęcie: facebook.com/joanna.jedrzejczyk

„Wszystko ma swoją cenę” – Jędrzejczyk o występie dla KSW

Joanna Jędrzejczyk chciałaby zakończyć karierę w UFC, ale nie wyklucza możliwości walki dla KSW.

Wśród włodarzy KSW pojawił się pomysł na zorganizowanie rewanżu Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz. „JJ” potwierdziła, że jest po rozmowach z organizacją.

– Może to głupio zabrzmi, ale wszystko ma swoją cenę. Nie mogę pochylić czoła i dać walki na Stadionie Narodowym tylko po to, żeby sprawić radość kibicom. Oczywiście chciałabym walczyć na Narodowym. Być może UFC wróci do Polski i zrobimy taką walkę. Jestem na takim etapie kariery, że ważę to wszystko – stwierdziła Jędrzejczyka.

– Trud i poświęcenie mają swoją cenę. Mam nadzieję, że nie będę podejmować decyzji o walkach tylko, żeby zarobić pieniądze. Jeżeli zakończę karierę w UFC i później miałabym walczyć w KSW, to musi pojawić się coś, co da mi bodziec do działania. Mój trener Mike Brown powtarza, że zawodnicy światowej klasy potrzebują bodźców. Za tym musi pójść wynagrodzenie i ekspozycja. I ja się z nim zgadzam. (…) Musi za tym pójść wynagrodzenie. Wiem, że wielu osobom nie spodoba się to, co powiedziałam, ale każdy dostaje wynagrodzenie za pracę. Walczyłam już dla idei i fanów. Nadal dla nich walczę, niech nikt tego źle nie zrozumie, ale muszą za tym pójść pieniądze – dodała.

Źródło: Sport.pl

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.