Fot. Instagram/ iamalitaleb

„Cztery walki – jeden milion” – Ali Taleb o ofercie od KSW!

Mistrz organizacji UAE Warriors wspomniał o ofercie od KSW!

Bardzo ciekawe informacje dotarły do nas z gali UAE Warriors 30. „Świeżo upieczony” mistrz tamtejszej organizacji Ali Taleb (7-0) przyznał w wywiadzie po walce, że pojedynek z Viniciusem de Oliveirą (17-3) był jego ostatnim w obecnym kontrakcie. Dodał również, że atrakcyjną ofertę finansową zaproponowała mu organizacja KSW.

„To była moja ostatnia walka na obecnym kontrakcie. Musicie mi płacić wystarczająco. Dostałem dobrą ofertę od KSW. Cztery walki – jeden milion.”

Niestety na obecną chwilę nie wiadomo o jakiej walucie myślał Szwed.

Ali Taleb to zawodnik kategorii koguciej, który zawodową karierę rozpoczął w 2019 roku. Pierwsze dwie walki stoczył dla organizacji Fight Club Rush. Na gali z numerem 5 pokonał Shoeba Akramiego (2-1), a na następnym wydarzeniu pokonał Hogera Saliha (0-1). Następne pięć pojedynków stoczył w organizacji UAE Warriors. Pokonał m.in. Nawrasa Abkzakha (9-4), Victora Nunesa (8-5) oraz Mahmouda Mando (5-3). Teraz Szwed otrzymał szansę zawalczenia o mistrzowski tytuł, którą wykorzystał. Na gali UAE Warriors 30 pokonał przez nokaut w trzeciej rundzie Viniciusa de Oliveirę (17-3).

Źródło: UAE Warriors

Przeczytaj też: Mariusz Pudzianowski zainteresowany walką z Roberto Soldiciem!

Kategorie
KSWNEWSPolskaUEA Warriors

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.