Ostrowski vs Głąb
Zdjęcie: FEN MMA

FEN 42: Powracający do klatki Głąb podejmie debiutanta

Mateusz Głąb (4-2, 1 KO, 2 SUB) podejmie Tomasza Ostrowskiego (0-0) podczas gali FEN 42, która 15 października odbędzie się w hali Orbita.

Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Bilety na FEN 42 nabyć można na EVENTIM.

Głąb stoczył w FEN cztery walki, z których trzy wygrał. Debiutował podczas 10. edycji i zwyciężył z Pawłem Kordylewiczem przez poddanie. Podczas FEN 12 wygrał z Michałem Milkiem, z kolei podczas 15. gali poddał Leonida Smirnova. W swoim ostatnim pojedynku mierzył się z Łukaszem Koperą, ale przez kontuzję lekarze nie wypuścili go do 2. rundy przez uraz oka. Głąb po ponad czterech latach wróci do zawodowych startów.

Ostrowski to 28-letni zawodnik trenujący na co dzień w klubie Samuraj Gym w stajni Artnox Fight Sport. “Ostry” wystąpił na gali Babilon MMA 28, gdzie na zasadach semi-pro zwyciężył Krzysztofa Pitonia. W czerwcu 2021 roku podczas Mistrzostw MMA Polska pokonał Jana Fankulewskiego. W karierze amatorskiej Ostrowski stoczył 12 walk, z których 10 wygrał. Podczas gali FEN 42 zadebiutuje na zawodowstwie i po raz pierwszy będzie miał okazję wystąpić na gali FEN.

Przeczytaj też: KSW 74: Przyznano aż 5 bonusów!

Źródło: FEN MMA

Kategorie
FENNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.