Emil Meek
Zdjęcie: KSW

Meek przed KSW 77: Jestem tu po to, żeby zdobyć pas

Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej popularnych norweskich zawodników MMA, Emil Meek.

Emil Meek jest byłym mistrzem włoskiej organizacji Venator FC i byłym zawodnikiem organizacji UFC. W zawodowym MMA bije się od roku 2011. W tym roku Meek podpisał kontrakt z KSW.

– Dziękuję KSW za to, że mogę tu walczyć – mówi Norweg. – To jest świetna organizacja i robi świetne show. Biją się tu naprawdę twardzi goście.

Emil zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 74 i po wymagającym boju brutalnie rozbił w Kacpra Koziorzębskiego.

– Wchodząc do KSW wiedziałem, że nie będzie tu łatwych walk. Minęło sześć lat od mojego ostatniego zwycięstwa, ale nigdy nie można się poddawać. Wygrana w KSW znaczy dla mnie bardzo dużo. Ciężko pracowałem przed walką nad swoimi słabościami.

Do tej pory Meek miał okazję walczyć w Szwecji, Niemczech, Francji, Nowej Zelandii, Kanadzie, Finlandii, Włoszech, Danii, Anglii, Szwajcarii i również w Polsce. Emil słynie z siły swoich ciosów i posyłania rywali na deski, a wchodząc do KSW nie kryje swoich mistrzowskich ambicji.

– Przez całą karierę walczyłem z najtwardszymi gośćmi na świecie, a teraz jestem w KSW, żeby pokazać najlepszą wersję swoich umiejętności i zdobyć pas. Chcę być aktywnym zawodnikiem. Podpisałem wielowalkowy kontrakt z KSW i liczę na to, że w przyszłym roku dojdę do walki o pas.

Podczas gali XTB KSW 77 Emil Meek zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem. Do pojedynku dojdzie 17 grudnia w Gliwicach.

Przeczytaj też: Artur Sowiński kończy współpracę z KSW!

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.