FEN

FEN 43: Klaudia Syguła zadebiutuje dla organizacji

Klaudia Syguła (4-1, 1 SUB) podejmie Anę Lobzhanidze (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 43: ENERGA Fight Night, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Syguła ma serię czterech zwycięstw z rzędu i wszystkie z nich odniosła pod szyldem organizacji Armia Fight Night. Podczas 14. edycji wystąpiła w walce wieczoru gali w Kołobrzegu, gdzie na pełnym dystansie rozprawiła się z Breną Cardozo. Wcześniej, pod koniec 2021 roku, wygrała z Zoyą Litvinenko, by kilka miesięcy wcześniej, również po 15 minutach, zwyciężyć z Darią Rehil. Syguła to 24-letnia wojowniczka trenująca w klubie ANKOS MMA Poznań. 16 grudnia zadebiutuje pod szyldem FEN.

Lobzhanidze to 29-letnia fighterka z Gruzji, która w swoim zawodowym debiucie wygrała przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Teoną Jandagasvili. Reprezentująca klub Lobzanidze Fighting Club zawodniczka w karierze amatorskiej stoczyła 18 walk, z których 15 wygrała. W konfrontacji z Sygułą Lobzhanidze zadebiutuje pod szyldem FEN.

Informacja prasowa

Czytaj także: FEN 43: Pedro Nobre nowym rywalem Kacpra Formeli 

Kategorie
FENNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.