7. Mistrzostwa MMA Polska już za nami

W minioną sobotę odbyły się 7. Mistrzostwa MMA Polska – ogólnopolskie zawody amatorskiego MMA

W sobotę 27 maja 2023 r. odbyły się kolejne, siódme zawody spod szyldu stowarzyszenia MMA Polska. Ponad 500 zawodników rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych: kadet, junior oraz senior. Łącznie stoczyli oni ponad 400 pojedynków! Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo – Sportowej CAiIS w Grodzisku Mazowieckim. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w 4 klatkach a spośród najlepszych zostanie wyłoniona kadra Polski na zbliżające się międzynarodowe imprezy, w tym pierwszy raz zostanie powołana kadra kadetów!

Transmisja z tego wydarzenia była dostępna na kanale YouTube Stowarzyszenia MMA Polska (retransmisja nadal jest dostępna w serwisie YouTube), a finały były dostępne na żywo w Kanale Sportowym. Retransmisję można było zobaczyć na stronie TVP Sport.

Stowarzyszenie MMA Polska nie zwalnia tempa i na swoich mediach społecznościowych ogłosiła datę i miejsce kolejnych zawodów. Ósma edycja najbardziej prestiżowych zawodów amatorskiego MMA w Polsce odbędzie się 28 października 2023 r. w małej hali Areny Gliwice.

 

Źródło: Stowarzyszenie MMA Polska

Kategorie
ArtykułIMMAFPolskaStowarzyszenie MMA Polska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.