Bogdan Stoica
Zdj. KSW

Stoica: W tym sporcie najważniejsze jest ogromne serce

Na gali XTB KSW Colosseum 2 w okrągłej klatce zadebiutuje światowej klasy kickboxer, Bogdan Stoica i zapowiada, że da z siebie wszystko w walce, aby fani mogli go lepiej i bliżej poznać.

Bogdan Stoica zebrał ogromne doświadczenie w świecie kickboxingu. 33-latek ma na koncie 57 zwycięskich pojedynków w dużych rękawicach, z których aż 40 kończył przez nokaut.

– Wygrałem już mistrzostwo świata Enfusion, Superkombat i WKU – mówi Bogdan. – Walczyłem dla organizacji One Championship. Przybyłem do Polski, żeby stawić czoła nowemu wyzwaniu.

Bogdan podczas gali na PGE Narodowym zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednym z najlepszych polskich stójkowiczów wagi ciężkiej.

– Znam Arka, ponieważ stoczył już wiele walk w organizacji Glory. Walczył między innymi z moim przyjacielem Benim Adeqbuyim, walczył też Badrem Harim. To dobry zawodnik, a z takimi właśnie chcę się mierzyć.

Bogdan Stoica znany jest w świecie kickboxingu ze swojego bardzo widowiskowego stylu, który obfituje w nietypowe kopnięcia i ataki kolanami. Liczy, że dzięki występowi w Polsce będzie mógł zaprezentować pełen wachlarz swoich umiejętności fanom KSW.

– Moim zdaniem w tym sporcie najważniejsze jest ogromne serce. 3 czerwca wybieram się do Polski. Będę świetnie przygotowany i zmotywowany do zwycięstwa. Mam nadzieję, że dzięki tej walce fani KSW poznają mnie znacznie lepiej.

Przed nadchodzącym pojedynkiem Martin Lewandowskim, jeden z szefów KSW, zapowiada, że kibice mogą spodziewać się wyśmienitego widowiska.

– Kickboxerzy wagi ciężkiej walczący w KSW, to sprawdzona recepta na sukces.

Do pojedynku Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą dojdzie już 3 czerwca na PGE Narodowym.

Przeczytaj też: Droga do XTB KSW Colosseum 2: Pudzianowski i Szpilka

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.