KSW

Gdzie oglądać KSW 87? Transmisja TV i Online

W sobotę 14 października 2023 o godzinie 19:00 odbędzie się gala KSW 87. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Werk Arena w Czechach. Dla fanów mieszanych sztuk walki, którzy chcą śledzić na żywo pojedynek wieczoru pomiędzy Darko Stosić a Michalem Martinkiem, a także inne walki podpowiadamy, gdzie będzie dostępna transmisja na żywo.

Gdzie oglądać KSW 87?

Galę KSW 87 można śledzić na platformie streamingowej Viaplay. Dla mieszkańców Polski, Danii, Estonii, Holandii, Finlandii, Islandii, Litwy, Łotwy, Norwegii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii to właśnie tam będzie dostępny live stream. Dla pozostałych krajów dostępna będzie transmisja na KSW TV.

» Odbierz bonus i typuj KSW na eFortuna.pl

KSW 87, transmisja za darmo

Niestety, transmisja z KSW 87 nie jest dostępna za darmo. Osoby zainteresowane oglądaniem gali będą musieli skorzystać z płatnej subskrypcji jednej z wskazanych wcześniej platform.

KSW 87, transmisja online na żywo

Aby śledzić na żywo wydarzenia z KSW 87, konieczne jest zarejestrowanie konta na platformie streamingowej Viaplay. Pakiet “Total” dostępny jest w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc. Transmisja na żywo w Viaplay jest dostępna na różnorodnych urządzeniach: od komputerów, przez telewizory (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfony i tablety (Android i iOS), po konsole do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) oraz urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield). Dodatkowym atutem jest możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.

KSW 87, typowanie – kursy, zakłady i typy

Fani KSW mogą skorzystać również z oferty zakładów sportowych u bukmachera Fortuna. Fortuna oferuje pakiet powitalny o wartości 630 zł, składający się z 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Interesującą ofertę zakładów na KSW 87 znajdziesz klikając w poniższy link.

» Odbierz bonus i typuj KSW na eFortuna.pl

Kiedy gala KSW 87?

KSW 87 odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 19:00.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja KSW 87 będzie dostępna na platformie Viaplay.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.