Materiały prasowe PRIME

Prime Show MMA 6 PPV: Gdzie oglądać? Transmisja online, stream za darmo

W sobotę, 21.10.2023, odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w świecie MMA – Prime MMA 6. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim a Pawłem „Księżniczką” Tyburskim. Wcześniej na ringu zobaczymy Jacka „Murana” Murańskiego z Maciejem „Starym Wiewiórem” Wiewiórką. Całość odbędzie się w hali Arena Toruń, a na fanów czeka w sumie 12 emocjonujących walk.

Prime Show MMA 6: Gdzie oglądać?

Gala PRIME MMA 6 z pewnością przyciągnie uwagę wielu fanów sportów walki. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć to emocjonujące wydarzenie na żywo w internecie, to transmisja będzie dostępna wyłącznie na oficjalnej platformie PRIME MMA TV.

Prime Show MMA 6 transmisja online za darmo

Niestety, bezpłatna transmisja online z gali PRIME MMA nie będzie dostępna.

Prime Show MMA 6 transmisja na żywo online

Chcąc oglądać galę PRIME MMA 6, warto zainteresować się ofertą PRIME MMA TV. Serwis oferuje dwa warianty PPV. Wariant „PREMIUM” w cenie 39,99ZŁ umożliwia oglądanie transmisji w jakości Full HD (1080p) oraz daje dostęp do transmisji przez 168h po wydarzeniu. Natomiast wariant „BASIC”, za 34,99ZŁ, umożliwia śledzenie wydarzeń w jakości HD (720p) i dostęp do relacji przez 48h po zakończeniu gali.

Platforma streamingowa PRIME MMA TV jest dostępna na wielu urządzeniach. Możemy z niej korzystać na komputerach poprzez stronę internetową, ale także na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach. Aplikacja PRIME MMA TV jest dostępna do pobrania z Google Play dla systemu Android oraz z App Store dla urządzeń z systemem iOS.

Prime Show MMA 6 zakłady, bukmacher, typy

Jeśli chcesz typować zwycięzców podczas gali PRIME MMA, skorzystaj z serwisu Fortuna. Bukmacher ten oferuje atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych klientów. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 630 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Skorzystaj z tej oferty już teraz!

Odbierz 630 złotych i typuj galę Prime MMA

Kiedy gala Prime Show MMA 6?

Gala Prime Show MMA 6 rozpocznie się o godzinie 19:00 w sobotę 21 października 2023 r.

Gdzie oglądać transmisję Prime MMA 6?

Transmisja online z gali będzie dostępna w systemie PPV na oficjalnej platformie Prime MMA TV.

Kategorie
High LeagueNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.