Będę chciał go zweryfikować i zobaczyć ile te jego złoto jest wart – Bartosz Leśko przed walką z Piotrem Kuberskim na XTB KSW 88!

Bartosz Leśko wypowiedział się na temat swoich planów na walkę z Piotrem Kuberskim.

Już 11 listopada w Radomskim Centrum Sportu odbędzie się kolejna gala XTB KSW 88, na której między innymi zobaczymy arcyciekawe starcie w kategorii średniej pomiędzy Bartoszem Leśko (13-3-2, 2-1-0 w KSW) a debiutującym w KSW byłym mistrzem organizacji FEN, Piotrem Kuberskim (12-1-0)

W opublikowanej przez federację KSW zapowiedzi tej walki, można wyczuć duży respekt pomiędzy oboma zawodnikami. Nie brakuje jednak też odważnych zapowiedzi ze strony Leśki, który mówi o tym, że będzie chciał zweryfikować umiejętności swojego rywala i zneutralizować jego największą broń.

„Przywitam mistrza innej organizacji. Czuję wiatr w skrzydłach, wiem, że mogę iść dalej. Nieważne co na tej drodze się wydarzy. Ja i tak będę nią podążał i wiem, że dojdę na szczyt. Będę chciał go sprawdzić, będę chciał go zweryfikować i zobaczyć, ile warte jest jego złoto.”

,,Jego ręce na pewno ważą, ale wiem jak to zneutralizować” – dodaje Leśko.

Zawodnik Mighty Bulls Gdynia przyrównał również organizację KSW do piłkarskiej Ligi Mistrzów, która jest najwyższym szczeblem rozgrywek w tym sporcie.

„To jest Liga Mistrzów i zawodnik z pierwszej ligi wchodzi do Ligi Mistrzów. To że był pierwszy w  pierwszej lidze, nie oznacza że od razu będzie miał drogę usłaną różami do pasa tej większej organizacji.”

Przeczytaj też: XTB KSW 88: Bartosz Leśko vs. Piotr Kuberski; Trailer

Źródło: KSW

 

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.