Zdjęcie: instagram.com/gloverteixeira

On odgrywa ogromną rolę dla mnie – Alex Pereira na temat Glovera Teixeiry

Brazylijczyk nie ukrywa, jak ważną rolę w przygotowaniach do walki odgrywa dla niego jego trener i przyjaciel, Glover Teixeira.

Alex Pereira podczas dnia medialnego przed UFC 295 wypowiedział się na temat tego, jak wielkie znaczenie ma dla niego pomoc jego trenera i mentora.

Glover Teixeira w czerwcu w 2022 roku walczył z Jirim Prochazką. Po niesamowitej batalii na wyniszczenie, zakończył pojedynek na tarczy. Zdaniem „Poatana” jego rodak wygrywał walkę na punkty do momentu poddania go przez Prochazkę.

– To była trudna walka. Glover wygrywał ten pojedynek do momentu przegranej przez poddanie. Glover ma ogromne doświadczenie, przeszedł przez walkę z Prochazką i to jest dla mnie bardzo ważne. Nie zamierzam podchodzić do tego w ten sposób, że to będzie łatwa walka ponieważ Teixeira bił się z Prochazką w przeszłości.

Alex Pereira wskazał jak wielką rolę odgrywa dla niego Glover Teixeira. Jak sam mówi – bardzo dużo mu daje doświadczenie i rady starszego kolegi.

– Posiadanie Glovera w teamie, jego doświadczenie, jego rady są dla mnie bardzo pomocne. Niezależnie czy mówimy o tym pojedynku czy o moich poprzednich walkach Glover odgrywa wielką rolę podczas moich przygotowań i samych walk.

Przeczytaj też: To jest trochę jednostronny konflikt; Patryk Kaczmarczyk na temat sprzeczki medialnej z Danielem Rutkowskim!

Źródło: UFC

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.