Zdjęcie: instagram.com/kaczmmarczyk

„To jest trochę jednostronny konflikt” – Patryk Kaczmarczyk na temat sprzeczki medialnej z Danielem Rutkowskim!

Patryk Kaczmarczyk wypowiedział się na temat jego konfliktu z Danielem Rutkowskim.

Na kilka dnia przed galą XTB KSW88, Patryk Kaczmarczyk został zaproszony do programu MMA Studio, prowadzonego przez Filipa Lewandowskiego i Mariana Ziółkowskiego na kanale YouTube ekogwarancjaSPORTS.

Jak wiemy, walką wieczoru sobotniej gali będzie starcie pomiędzy dwoma czołowymi zawodnikami z Radomia. Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z Daniel Rutkowskim. W trailerze do walki, który wyszedł już jakiś czas temu, ”Rutek” w dość nieprzychylnych słowach wypowiadał się na temat młodszego kolegi z Radomia. Między innymi mówił w stronę Kaczmarczyka, że „pajac pajacem będzie”.

Zawodnik RKT Radom został zapytany przez Filipa Lewandowskiego o to, czy jego konflikt z Rutkiem jest szczery.

– To jest trochę jednostronny konflikt moim zdaniem. On coś do mnie ma, a ja mam wiesz – mega luz w jego stronę. Niektóre rzeczy tam mnie może ruszyły, te które powiedział, ale to wyjaśniłem sobie z nim twarzą w twarz, jak mieliśmy okazję na face to face, potem zeszliśmy na backstage Radomiaka i tam jeszcze z 20-30 minut rozmawialiśmy. Myślę więc, że jest to już wyjaśnione i czekamy obydwaj na sobotę. – odpowiedział Kaczmarczyk.

Na pytane, czy wyjaśniał z Rutkowskim słowa, które padły w jego stronę, o tym że ”pajac  pajacem będzie” 26- latek odpowiedział następująco:

– O to miałem problem do Daniela- odpowiedział Kaczmarczyk

– Pierwsze co na face to face powiedziałem to, że dlaczego mi tego w twarz nigdy nie powiedziałeś. Tyle lat się widujemy, tyle razy się widzieliśmy, gdzieś tam się przecinaliśmy, a ty nigdy w życiu nie powiedziałeś na mnie złego słowa, a nagle jedziesz na trailer do KSW i mi ubliżasz. On najpierw trochę się wypierał, później zgonił to na to, że ja powiedziałem, że on odmówił walki z Salahdinem. Ja wrzuciłem taki tweet: „Nie zgodziłeś się na walkę z Parnassem, więc dostałeś kogoś niżej w rankingu”. No bo on twierdził, że ja nie zasługuję na tę walkę. Faktycznie – on może nie miał takiej propozycji, ale sam w wywiadzie mówił, że nie chce walczyć o pas w tym roku, nie chce walczyć z Salahdinem. Dopóki nie wyjedzie do Stanów, nie potrenuje gdzieś w innym klubie, to nie chce walki z Salahdinem, więc nie rozumiem zdziwienia, że dostał potem walkę z kimś niżej notowanym.  – wyjaśnił 26-latek.

– Nie miał tak naprawdę żadnego innego rywala z rankingu, nikt nie był dostępny, jest gala w Radomiu. Ja skorzystałem po prostu z tego, że jest możlwość zawalczenia z numerem 1 kategorii piórkowej. Kurczę no… dla mnie to taki złoty strzał, wygrywam tę walkę i jest pięknie – skwitował Radomianin.

Przypominamy, że gala XTB KSW 88 odbędzie się już w tę sobotę, 11 listopada na hali Radomskiego Centrum Sportu w Radomiu.

Przeczytaj też: KSW wzmacnia kategorię piórkową! Ahmed Vila nowym nabytkiem polskiej organizacji!

Źródło: ekogwarancjaSPORTS

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.