Matchroom Boxing / DAZN

Boks dzisiaj: Joshua – Wallin transmisja DAZN PPV i za darmo. Gdzie oglądać?

W najbliższą sobotę, 22 grudnia 2023 roku, Arabia Saudyjska stanie się areną jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń bokserskich roku. O godzinie 20:00 rozpocznie się gala, na której w walkę wieczoru staną Anthony Joshua i Otto Wallin. Sprawdź już teraz gdzie dostępna będzie transmisja online!

Joshua – Wallin: gdzie oglądać?

Galę bokserską, na której w walce wieczoru zmierzą się Anthony Joshua i Otto Wallin, będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV na platformie DAZN.

Joshua – Wallin: transmisja za darmo

Niestety, nie będzie możliwości bezpłatnego oglądania walki Joshua – Wallin.

Joshua – Wallin: transmisja PPV w DAZN

Dostęp do transmisji gali i walki Joshua – Wallin oferuje DAZN. Do oglądania transmisji konieczne jest wykupienie jednorazowego dostępu PPV, którego cena wynosi 69,99 złotych.

Subskrybenci DAZN mają dostęp do różnorodnych dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej, MMA, wrestlingu czy sportów ekstremalnych. Platforma oferuje elastyczne opcje subskrypcji, zarówno miesięczne, jak i roczne, a także umożliwia oglądanie na wielu urządzeniach – komputery, smartfony, tablety, smart tv i inne urządzenia.

» Oglądaj walkę Joshua – Wallin w DAZN

Joshua – Wallin: typy, zakłady

Bukmacher Fortuna oferuje atrakcyjne promocje, z których można skorzystać przy okazji walki Joshua – Wallin. Nowi klienci mogą skorzystać z pakietu powitalnego, a także typować wyniki walki między Joshuą a Wallinem. Do odebrania na start jest aż 630 złotych – w tym m.in. całkowicie darmowy zakład o wartosci 20 zł!

» Odbierz 630 PLN i typuj walkę na eFortuna.pl

Kiedy i o której godzinie walka Joshua – Wallin?

W sobotę23 grudnia o godzinie 20:00 rozpocznie się gala, na której w walce wieczoru zmierzą się Anthony Joshua i Otto Wallin.

Gdzie oglądać walkę Joshua – Wallin?

Transmisja z walki Anthony Joshua – Otto Wallin będzie dostępna na platformie streamingowej DAZN.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.