FAME

Gdzie oglądać FAME MMA REBORN? Transmisja na żywo, stream online

W sobotę, 09.12.2023, o godzinie 19:30, fani sportów walki będą mieli okazję śledzić jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku – galę FAME REBORN. Atlas Arena w Łodzi stanie się areną zaciętych pojedynków, gdzie gwiazdy takie jak Sylwester Wardęga i Sebastian Fabijański zmierzą się w walce wieczoru. Gdzie obejrzeć transmisję FAME MMA REBORN?

FAME MMA REBORN – gdzie oglądać?

Transmisję oferuje serwis Fame MMA TV (wszystkie pojedynki), Youtube (dwa pierwsze pojedynki) oraz Betclic TV (studio z eksprtami, którzy podczas gali będą komentować pojedynki i to co dzieje się podczas wydarzenia).

FAME MMA REBORN – transmisja online za darmo

Gala FAME REBORN będzie dostępna bezpłatnie na platformie Youtube (dwa pierwsze pojedynki odbywające się na gali). Polecamy też ofertę serwisu Betclic TV, w którym można oglądać bezpłatne transmisje online z wielu wydarzeń sportowych. W przypadku gali FAME REBORN będzie dostępne studio podczas całego wydarzenia, w którym eksperci Betclic będą relacjonować i komentować to co dzieje się na gali.

» Odbierz cashback 200 PLN i oglądaj stream w Betclic TV

FAME MMA REBORN – transmisja online PPV

Transmisja gali w FAME MMA TV będzie dostępna w dwóch wariantach PPV. Wariant „PREMIUM” za 39,99ZŁ oferuje transmisję w jakości Full HD (1080p) oraz 7-dniowy dostęp VOD. Natomiast wariant „BASIC” za 34,99ZŁ zapewnia transmisję w jakości HD (720p) i 48-godzinny dostęp VOD.

Oficjalna platforma streamingowa FAME MMA TV jest dostępna na różnych urządzeniach, co umożliwia łatwy dostęp do transmisji. Transmisję na tej platformie można oglądać na komputerach poprzez stronę internetową, a także na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych, korzystając z aplikacji dostępnej na systemy Android (Google Play) i iOS (App Store).

Fame MMA REBORN karta walk

Walka wieczoru:

 • Sylwester Wardęga – Sebastian Fabijański

Co-main event:

 • Patryk Bandurski – Piotr Szeliga

Pozostałe walki:

 • Norman Parke – Maciej Sulęcki
 • Amadeusz Roślik – Kornel Regel
 • Dariusz Kaźmierczuk – Norbert Gierczak
 • Dominik Zadora – Michał Pasternak
 • Elizabeth Anorue – Natalia Korgol
 • Adrian Polański – Grzegorz Gancewski
 • Natan Marcoń – Adrian „Polak” Polański
 • Iga Kozińska – Weronika Malinowska
 • Marcin Wrzosek – Tomasz Gromadzki

» Zakłady na FAME i transmisja w Betclic TV

Kiedy i o której odbędzie się Fame MMA REBORN?

Gala Fame MMA REBORN odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023. Początek o 19:30.

Gdzie oglądać Fame MMA REBORN?

Transmisję oferuje serwis Fame MMA TV (wszystkie pojedynki), Youtube (dwa pierwsze pojedynki) oraz Betclic TV (studio z eksprtami, którzy podczas gali będą komentować pojedynki i to co dzieje się podczas wydarzenia).

Kategorie
FAME MMANEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.