FAME

Gdzie obejrzeć FAME MMA 20? Transmisja na żywo, stream online

FAME MMA 20 odbędzie się w sobotę 10.02. W walkach, które zaplanowano na gali wezmą udział takie gwiazdy jak Amadeusz Ferrari Roślik, Adrian Polak Polański, czy Michał Boxdel Baron. W turnieju ośmioosobowym do wygrania będzie 1,5 miliona złotych dla zwycięzcy i dodatkowe 500 tysięcy złotych dla wicemistrza. Gdzie obejrzeć transmisję FAME MMA 20? Szczegóły ponizej.

FAME MMA 20 – gdzie oglądać?

Transmisja z gali FAME MMA 20 dostępna będzie wyłącznie na oficjalnej platformie FAME MMA TV. Dwie pierwsze walki będzie można obejrzeć bez opłat w serwisie Youtube..

» TRANSMISJA FAME MMA NA ŻYWO

FAME MMA 20 – transmisja online za darmo

Warto wspomnieć, że darmowa transmisja z gali FAME MMA 20 nie będzie dostępna ze wszystkich walk. Bezpłatny dostęp na platformie Youtube będzie oferowany tylko w przypadku dwóch pierwszych pojedynków odbywających się na gali.

FAME MMA 20 – transmisja online PPV

Platforma FAME MMA TV oferuje dwa warianty PPV, umożliwiając wybór najlepszego dla siebie:

  • Wariant „PREMIUM” za 39,99 zł oferuje transmisję w jakości Full HD (1080p) oraz dostęp do VOD przez 7 dni,
  • wariant „BASIC” za 34,99 zł zapewnia jakość HD (720p) i 48 godzin dostępu VOD.

Platforma FAME MMA TV jest dostępna na szerokiej gamie urządzeń, co pozwala na oglądanie walk z każdego miejsca. Usługa dostępna jest na komputerach poprzez stronę internetową, a także na smartfonach i tabletach zarówno z systemem Android, jak i iOS.

» TRANSMISJA FAME MMA NA ŻYWO

FAME MMA 20 – oferta LIVE w Betclic

Dla fanów zakładów sportowych, Betclic prezentuje wyjątkową ofertę – jest to jedyny bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie na FAME MMA 20, Betclic wzbogaca ofertę również o relację LIVE z gali – podczas transmisji dostępny będzie komentarz ekspertów. Załóż konto w Betclic, typuj zakłady na galę i oglądaj transmisję w Betclic TV.

» Zakłady na FAME i transmisja w Betclic TV

Kiedy i o której odbędzie się Fame MMA 20?

Gala Fame MMA 20 odbędzie się w sobotę 10 lutego 2024. Początek o 19:30.

Gdzie oglądać Fame MMA 20?

Transmisję oferuje serwis Fame MMA TV (wszystkie pojedynki), Youtube (dwa pierwsze pojedynki) oraz Betclic TV (studio z eksprtami, którzy podczas gali będą komentować pojedynki i to co dzieje się podczas wydarzenia).

Kategorie
FAME MMANEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.