Gdzie oglądać KSW 94? Transmisja TV i Online

Gala KSW 94, odbędzie się w sobotę, 11 maja 2024 roku, o godzinie 19:00 w ERGO Arenie. W walce wieczoru zmierzą się Adrian Bartosiński i Igor Michaliszyn o pas kategorii do 77,1 kg. Dodatkowe emocje zapewnią starcia takie jak Arkadiusz Wrzosek kontra Artur Szpilka w kategorii 120,2 kg oraz walka o tymczasowy pas w kategorii 65,8 kg pomiędzy Robertem Ruchałą a Patrykiem Kaczmarczykiem. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji gali, gdzie oglądać w TV i online, oraz informacje, czy dostępna jest transmisja za darmo.

KSW 94: gdzie oglądać?

Transmisję z gali KSW 94 będzie można śledzić na platformie streamingowej Viaplay (dostępna w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, Litwie i Łotwie), a także na KSW TV w krajach, gdzie Viaplay nie jest dostępne.

Postaw 10 zł i odbierz kod Odbierz kod do Viaplay za 10 zł

KSW 94: transmisja za darmo

Transmisja gali KSW 94 nie jest dostępna za darmo.

KSW 94: transmisja w Viaplay

Aby oglądać transmisję gali KSW 94 na platformie streamingowej Viaplay, należy założyć konto i opłacić subskrypcję. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji). Transmisję z gali można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier i urządzeniach do streamingu. Ponadto, Viaplay umożliwia oglądanie transmisji na jednym koniec klienta jednocześnie na dwóch urządzeniach, co pozwala udostępnić konto drugiej osobie.

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

KSW 94: transmisja w KSW TV

KSW TV to platforma streamingowa, na której można oglądać transmisję z gali KSW 94. Należy jednak pamiętać, że serwis ten jest dostępny wyłącznie w krajach, w których nie działa platforma Viaplay. KSW TV jest dostępne jako strona internetowa, z której można korzystać na komputerze, a także na wybranych smartfonach i tabletach.

KSW 94: oferta LIVE

U bukmachera Fortuna można typować gale KSW LIVE. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać wybrane wydarzenia sportowe. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.