Norman Parke vs Artur Sowiński

Norman Parke vs Artur Sowiński na KSW 49!

Norman Parke zmierzy się z Arturem Sowińskim na gali KSW 49 w Ergo Arenie! Pojedynek odbędzie się prawdopodobnie w limicie umownym do 74 kilogramów.

Norman Parke vs Artur Sowiński spotkają się w klace KSW już 18 maja w Gdańsku.

‚Stormin’ to zawodnik nadający kolorytu, szczególnie na polskim podwórku MMA. W swojej ostatniej walce pokonał na punkty Borysa Mańkowskiego. Wielu fanów nie podzielało werdyktu sędziowskiego, włącznie z samym przegranym. Można się było spodziewać, że niebawem dojdzie do rewanżu. Nic bardziej mylnego. Organizacja KSW po raz kolejny zaskoczyła, zestawiając charakternego Irlandczyka z jednym z ulubionych polskich zawodników – Arturem Sowińskim.

Popularny Kornik swoja ostatnią walkę wygrał na punkty z Kamilem Szymuszowskim podczas gali KSW 46. Walka niestety nie była porywająca i nie zachwyciła fanów mieszanych sztuk walki. Sowiński wrócił do swojej starej kategorii po straceniu pasa w wadze piórkowej. Artur sam przyznaje, że zdecydowanie lepiej czuję się w dywizji lekkiej. Tym razem jednak stanie do walki w limicie umownym, gdzie będzie musiał powalczyć z bezkompromisowym i bitnym Normanem Parkiem.

Informacje o gali KSW 49 możecie sprawdzić pod tym linkiem.

 

 

Kategorie
KSW

Dodaj komentarz

Powiązane