Damian Janikowski KSW
Fot. facebook.com/konfrontacja

Damian Janikowski zasugerował rywala na KSW 50?

Polski zawodnik zawalczy we wrześniu w Wembley Arena.

Damian Janikowski (3-2) zawalczy na gali KSW 50. Były zapaśnik wciąż nie zna tożsamości najbliższego rywala. Ale zasugerował, że byłby gotowy na pewien rewanż.

Jestem w treningu od dłuższego czasu. Byłem na Dominikanie z żoną i Akopem Szostakiem, gdzie codziennie trenowałem. Mamy trzy miesiące, a ja już buduję podstawę. Ten miesiąc z Michałem Surdejem wzmacniamy moją strukturę i ramę, powoli zaczynam sparować – powiedział w rozmowie dla Polsatu Sport.

29-latek ma na koncie serię dwóch porażek. Ostatnio przegrał z Aleksandrem Iliciem (11-2) na gali KSW 47 w Łodzi.

Dobieramy sparingpartnerów, ale czekamy na ogłoszenie rywala. Jest to zagraniczna gala, więc ciężko twierdzić, że będzie to walka polsko-polska. Mnie się wydaje, że dostanę zawodnika z zagranicy. Gala musi się jakoś sprzedać, być może będzie to Brytyjczyk. Być może będzie to rewanż z Iliciem. Chciałbym jak najmocniejszych rywali. – zasugerował Damian Janikowski.

Reprezentant Berkut WCA Fight Team rok temu, w październiku po raz pierwszy walczył w Wembley Arena. Wtedy też pierwszy raz poczuł smak porażki, uznając wyższość Michała Materli. Wcześniej pokonał takich zawodników jak Yannick Bahati, Antoni Chmielewski, czy Julio Gallegos.

Aleksandar Ilić w Łodzi zadebiutował dla KSW. Potężnym kopnięciem znokautował Janikowskiego w trzeciej rundzie. Wcześniej walczył głównie dla organizacji na Bałkanach.

Zobacz także: Ilić chętny na bitkę z Du Plessisem na KSW 50!

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane