Łukasz Chlewicki
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Łukasz Chlewicki prawdopodobnie zawiesił rękawice na kołku!

Paweł Kowalik we wczorajszym podcaście Co w klatce piszczy? - oznajmił, że prawdopodobnie nie zobaczymy już Łukasza Chlewickiego w klatce.

Łukasz Chlewicki to weteran mieszanych sztuk walk na polskiej ziemi. “Saszka” w swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Mateusz Gamrot, Norman Parke, Demian Maia czy chociażby Paul Daley. Chlewicki ostatni raz walczył na KSW 43 we Wrocławiu, gdzie poniósł porażkę z rąk Normana Parke.

Zapytany o dalszą karierę Łukasza Chlewickiego, Paweł Kowalik jego menadżer powiedział, że mało prawdopodobne, żeby “Sasza” wrócił do startów.

Wydaje mi się, że Łukasza już nie zobaczymy. Wcześniej już o tym rozmawialiśmy – ale walka z Normanem dla Saszki była pewnego rodzaju takim wyzwaniem. Natomiast jeśli jest oferta walki z jakimś młodym Polakiem na dorobku no to nie po to się zapierdala całe życie, żeby skończyć jako trampolina dla kogoś. Saszka bił się z takimi zawodnikami jak Demian Maia, Mateusz Gamrot czy chociażby Paulem Dayleyem. Ma swoją karierę, jest bardzo szanowany i myślę, że skoncentruje się teraz na rodzinie, na klubie i będzie w tą stronę szedł.

– powiedział Paweł Kowalik

Przeczytaj także: Kacper Formela: Chcę pokazać się publiczności z jak najlepszej strony

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.