Phil de Fries KSW 50
Zdjęcie: MMA Fighting

Phil de Fries vs. Damian Grabowski walką wieczoru KSW 50!

Poznaliśmy główny pojedynek gali KSW 50.

Pas mistrzowski wagi ciężkiej będzie na szali, podczas walki wieczoru gali KSW 50. Phil de Fries (17-6, 1) będzie bronić tytułu w konfrontacji z Damianem Grabowskim (22-5).

Phil de Fries mistrzostwo wagi ciężkiej zdobył na gali KSW 43. W kwietniu 2018 roku we Wrocławiu wygrał z Michałem Andryszakiem. Był to jednocześnie debiut Anglika w KSW. Potem obronił tytuł w walkach z Karolem Bedorfem (rok temu, w Londynie) i z Tomaszem Narkunem (podczas gali KSW 47 w Atlas Arenie, w marcu).

Damian Grabowski w październiku wrócił do występów dla polskich organizacji. Na Fight Exclusive Night 22 polski weteran pokonał Brazylijczyka Jose Rodrigo Guelke. Potem na KSW 49 w Ergo Arenie zwyciężył z Karolem Bedorfem. Wcześniej „Polish Pitbull” walczył dla między innymi w Ultimate Fighting Championship, Bellator, czy M-1 Challenge.

Powoli kształtuje się rozpiska gali KSW 50. Zobaczymy trzy pojedynki o tytuły mistrzowskie w Londynie. Wcześniej potwierdzono, że Norman Parke zmierzy się z Marianem Ziółkowskim o tymczasowe mistrzostwo wagi lekkiej. Z kolei Roberto Soldić będzie bronić pasa wagi półśredniej. W karcie widnieją widnieją także tacy zawodnicy jak Antoni Chmielewski, Damian Janikowski czy Tomasz Narkun, którzy czekają na razie na przeciwników.

Przeczytaj także: Joanna Jędrzejczyk vs. Michelle Waterson w planach na UFC on ESPN+ 19

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane