Karolina Owczarz poddała Rolę
Zdjęcie: radiolodz.pl

Karolina Owczarz chce walczyć na KSW 50 w Londynie

Była dziennikarka Polsatu Sport nie ukrywa, że chciałaby zawalczyć na gali KSW w Londynie.

Karolina Owczarz otwarta na pojedynek w Wembley Arena. Była dziennikarka w wywiadzie Polsat Sport stwierdziła, że z chęcią powalczyłaby na angielskiej ziemi. Reprezentantka Shark Top Team ostatnio krzyżowała rękawice z Martą Chojnoską na KSW 47 w Łodzi. Owczarz odniosła zwycięstwo na punkty, bo dość niemrawym pojedynku.

Kolejna gala KSW 50 zbliża się wielkimi krokami, a Karolina Owczarz bardzo chętnie wystąpiłaby na tej gali.

Nie ukrywam, że bardzo chciałabym wystąpić w Londynie. Część mojej rodziny jest angielska, jestem więc związana z tym krajem. Chciałabym wystąpić na tamtejszej ziemi, bo byłam tam wiele razy, ale nigdy nie w roli zawodniczki.

– powiedziała Owczarz.

Jej rywalką na KSW 47 w Łodzi miała być Aleksandra Rola, która ostatecznie wypadła przez kontuzję. 26-letnia Owczarz jest wciąż chętna na ten pojedynek.

To, że spotkam się z nią w klatce, jest oczywiste. Ja chcę tego starcia, dążyłam do pojedynku z nią. Czy to będzie w najbliższej walce, czy w kolejnej, zobaczymy. Jestem przekonana, że kibice na pewno zobaczą tę walkę.

– zapowiedziała Karolina Owczarz.

Ola Rola w wywiadach co chwilę zaczepia Owczarz i wbija szpilkę. Obie dziewczyny miały przyjemność kiedyś ze sobą sparować, i jak twierdzi zawodniczka z Łęcznej to ona była górą w sparingach.

Wiele razy odnosiłam się do słów Oli. Radziłabym jej trochę spuścić z tonu, bo czasami ją ponosi. Nie oceniałabym tych sparingów, to były moje początki po latach siedzenia za biurkiem. Jeśli tak bardzo chce wyjaśnić wszystko w klatce, jestem cały czas otwarta.

– powiedziała była dziennikarka Polsatu Sport.

Przeczytaj także: Phil de Fries vs. Damian Grabowski walką wieczoru KSW 50!

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.