Przemysław Mysiala
sporty-walki.org

Przemysław Mysiala wyzywa Tomasza Narkuna do walki na KSW 50!

Mistrz FEN w wadze półciężkiej za pośrednictwem Instagrama wyzwał na pojedynek mistrza KSW w wadze półciężkiej, Tomasza Narkuna.

Przemysław Mysiala jest jednym z najbardziej doświadczonych półciężkich w Polsce. Stoczył 33 zawodowe walki z czego 23 wygrał, 9 przegrał a jedna walka zakończyła się remisem. W swojej karierze potykał się z takimi zawodnikami jak Muhammed Lawal, który znokautował „Miśka” na gali Bellator 86. Przemysław Mysiala zdobył pas FEN w wadze półciężkiej odklepując Marcina Zontka w ostatnich sekundach pojedynku. Przemek wrócił w tej walce z dalekiej podróży i na ostatniej prostej dosłownie wyrwał wygraną Zontkowi. Do obrony pasa nigdy nie doszło, lecz Mysiala bynajmniej nie próżnował. Walczył m.in na gali ACA 63, gdzie znokautował Wallyson Carvalho.

Tomasz Narkun wywalczył pas mistrzowski KSW nokautując Gorana Reljica. Następnie trzykrotnie bronił pas kończąc przed czasem Cássio de Oliveirę, Rameau Thierry’ego Sokoudjou oraz Marcina Wójcika. „Żyrafa” zatem od dwóch lat nie bronił pasa, skupiając się na tak zwanych superwalkach. Dwukrotnie odprawił legendę KSW, Mameda Khalidova i przystąpił do walki o pas kategorii ciężkiej. Tym razem musiał uznać wyższość Phila de Friesa, który wypunktował Narkuna na dystansie pięciu rund.

Na gali KSW 50 zobaczymy m.in Phila de Friesa, który w obronie pasa kategorii ciężkiej podejmie Damiana Grabowskiego.

Mysiala od lat mieszka na Wyspach, stoczył tam sporo walk więc jako zawodnik z pewnością byłby dla KSW łakomym kąskiem, dzięki któremu można ściągnąć nowych fanów i sprzedać więcej biletów.

Swoją chęć do walki na KSW 50 wyraziła także Karolina Owczarz.

Kategorie
KSW

Dodaj komentarz

Powiązane