ACA 99 Townsend
ACA

ACA 99: Adam Townsend wraca do organizacji!

To już kolejne wzmocnienie moskiewskiej gali. "Prime Time" będzie chciał powrócić na zwycięski szlak.

Na gali ACA 99 do największej organizacji w Europie powróci Adam Townsend. Podejmie Gadzhimurada Khiramagomedova, który powraca do okrągłej klatki ACA po porażce z Beslanem Ushukovem.

Townsend stoczył dla organizacji ACB trzy walki i w dwóch z nich to jego ręka wędrowała do góry. Na gali ACB 70 poddał Huseina Kushagova i w oczach włodarzy zasłużył na walkę wieczoru gali ACB 74. Zmierzył się z Arbim Agujevem, któremu uległ większościową decyzją sędziów. Na zwycięski szlak powrócił na gali ACB 88 i wypunktował Kierana Joblina. Warto jednak zaznaczyć, że jego pierwotnym rywalem miał być Brett Cooper, który wypadł z rozpiski z powodu kontuzji. To spowodowało solidne zamieszanie bardzo widoczne na facebookowym fanpagu organizacji ACB. Townsend ogłosił siebie jedynym prawowitym pretendentem do pasa mistrzowskiego i nieustannie prowokował Alberta Tumenova. Jego fani również byli niezwykle aktywni i prowokowali nie tylko Tumenova ale innych zawodników. Przez jakiś czas każde, dowolne zestawienie było komentowane w stylu „Prime Time to jedyny prawdziwy kandydat do walki o pas” lub też „Townsend znokautowałby tego klauna” – nawet jeśli zestawienie dotyczyło zawodników z innej kategorii wagowej.

Nie doczekawszy się walki w ACB „Prime Time” zawalczył na gali Brave FC 19 i przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Mark Hulme.

Gadzhimurad Khiramagomedov stoczył dla ACB/ACA trzy walki. Na gali ACB 78 wypunktował Marco Antonio Santanę a następnie w taki sam sposób rozprawił się z Sharafem Davlatmurodovem. Było to zdecydowanie najważniejsze zwycięstwo w jego karierze i spowodowało, że pojawił się w czołowej piętnastce rankingu ACB. Na gali ACA 95 w Moskwie uległ Beslanowi Ushukovowi.

Czy Waszym zdaniem na gali ACA 99 Townsend powróci na zwycięski szlak i znów zacznie prowokować Alberta Tumenova?

Na moskiewskiej gali o pas mistrzowski zawalczą Yunus Evloev z Azamem Gaforovem. Oprócz tego będziemy mogli zobaczyć m.in rewanżowe starcie Bretta Coopera z Sharafem Davlatmurodovem.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.