Michał Materla
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Michał Materla wraca do akcji na KSW w Gliwicach!

Popularny "Cipao" uraczy fanów swoją kolejną walką na gali KSW w Gliwicach, która odbędzie się w Grudniu.

Michał Materla podczas gali Babilon MMA 9 w wywiadzie z Mateuszem Borkiem potwierdził swój powrót do klatki na gali KSW w Gliwicach. Przez chwilę spekulowano nawet powrót Michała na londyńskiej gali, jednak nie udało się tego najwyraźniej zrealizować.

Berserker ze Szczecina wróci po porażce w walce o pas ze Scottem Askhamem na KSW 49 w Ergo Arenie. Po tym pojedynku Michał borykał się z kontuzją oczodołu i konieczna była operacja. Wszystko wskazuje na to, że Szczecinian powoli wraca do formy i już wkrótce fani znowu będą mogli zobaczyć w akcji swojego ulubieńca.

Michał Materla stanał kolejny raz w narożniku swojego kolegi z klubu Łukasza Sudolskiego. Popularny „Cipao” jak tylko może zawsze w walkach wspiera swoich klubowych kolegów. Było podobnie i tym razem. Sudolski odniósł swoje piąte zwycięstwo z rzędu na gali Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach.

Na chwilę obecną nie wiadomo z kim mógłby zmierzyć się były mistrz organizacji KSW w wadze średniej. Za kulisami mówiło się o walce z Dricusem Du Plessisem. Afrykaner ma w planach jednak walkę w grudniu w swojej rodzimej organizacji EFC.

Przeczytaj także: Antoni Chmielewski: Praca trenerska daje mi dużo satysfakcji

Kategorie
KSW

Dodaj komentarz

Powiązane