Ruslan Magomedov ACA
MMA Junkie

Ruslan Magomedov podpisał kontrakt z ACA!

Były zawodnik UFC podpisał kontrakt z czołową organizacją MMA w Europie.

Ruslan Magomedov zasilił szeregi zawodników ACA. W przeszłości walczył w UFC, jednakże liczne naruszenia przepisów antydopingowych poskutkowały dożywotnim zawieszeniem oraz rozwiązaniem kontraktu. Do debiutu „Leoparda” ma dość na gali ACA 101 w Warszawie. Póki co włodarze ACA nie ogłosili jeszcze rywala dla Magomedova. Nie wykluczone jednak, że będzie nim ktoś z czołówki rankingów czołowej federacji w Europie.

Magomedov stoczył w UFC trzy wygrane walki. W pokonanym polu zostawił takich zawodników jak Viktor Pesta, Josh Copeland oraz Shawn Jordan. Ostatni raz w octagonie zameldował się w 2015 roku. Ze starć z Gabrielem Gonzagą, Stefanem Struve oraz Marcosem Rogério de Limą wypadał ze względu na kontuzje oraz wpadki na kontrolach antydopingowych. Wcześniej walczył dla takich organizacji jak FNG oraz ProFC. Jego jedynym pogromcom po dziś dzień pozostaje Konstantin Gluhov. Do starcia z byłym zawodnikiem KSW doszło w 2011 roku i Łotysz znokautował „Leoparada” w drugiej rundzie pojedynku. Od tej pory jest niepokonany, choć wpadki na badaniach antydopingowych z pewnością przysłaniają świetne rezultaty osiągane przez „Leoparda”.

Oprócz Magomedova w Warszawie zawalczą m.in Amirkhan Adaev, Rob Emerson, Karol Celiński, Aslambek Saidov, Damian Omielańczuk oraz Piotr Strus. Pełną rozpiskę można znaleźć tutaj.

Z kim Waszym zdaniem powinien zawalczyć Ruslan Magomedov na gali ACA w Warszawie?

Kategorie
ACA

Dodaj komentarz

Powiązane