Właściciele KSW
KSW

KSW rusza z dawno planowanym reality show – „Only one. Tylko jeden”

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski ruszają z kolejnym projektem. Polsat od początku marca rozpocznie emisję programu "Only one. Tylko jeden".

Nowy program telewizyjny ogłoszono w trakcie gali KSW 52. Natomiast premiera zaplanowana jest na 6 marca. Organizacja poszukuje zawodników, którzy mają za sobą występy w klatce, ale są na początkowym etapie kariery. Zostaną oni zamknięci w domu pełnym kamer i będą rywalizować o kontrakt z KSW.

Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym, czy wypadają z niego, decydują walki. Raz w tygodniu jest walka, przegrany odpada, zwycięzca stoczy trzy walki, a finał odbędzie się na gali KSW – powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW w rozmowie dla portalu „Wirtualne Media”.

Telewizję Polsat do poszerzenia oferty programowej skłoniły prawdopodobnie sukcesy takich formatów jak powrót „Big Brothera” czy „Love Island”. Trzeba wziąć też pod uwagę dużą popularność show „The Ultimate Fighter” w Stanach Zjednoczonych. Z niego kilku zawodników otrzymało przepustki do UFC, organizacji Dany White’a.

Castingi trwają, a zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy –  [email protected].

Przeczytaj też: Scott Askham: W każdej walce jestem skazywany na porażkę

Kategorie
KSWNEWS
One Comment
 • Piotr
  2 marca 2020 at 21:10
  Napisz komentarz

  Kiedy następna rekrutacja bo też bym chciał mały szalony ale bojowy

 • Leave a Reply

  Powiązane

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.