Mariusz Pudzianowski chce walki ze swoim pogromcą
Zdjęcie: mmafighting.com

Mariusz Pudzianowski chciałby walki ze swoim dawnym pogromcą!

Popularny strongman czeka na powrót do klatki KSW i wskazał już nawet rywala z którym mógłby się z zmierzyć.

Mariusz Pudzianowski gościł ostatnio w wywiadzie dla kanału Olimp. Gwiazdor organizacji KSW nie może doczekać się już powrotu do akcji. Pudzian miał walczyć na KSW 53 z Quentinem Domingosem, jednak gala ostatecznie została odwołana.

42-latek z Białej Rawskiej chciałby wrócić do klatki jeszcze w tym roku.

Na pewno w tym roku będzie ta walka. Na dziś jeszcze ciężko wszystko sprecyzować z wiadomych względów. Nic jeszcze nie jest pewne. Może być, może nie być. Zobaczymy jak się wszystko potoczy. Teraz nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, kiedy, gdzie, co i jak będzie. Wszystko jest płynne. Zobaczymy. Co czas przyniesie, to będzie.

– powiedział Mariusz Pudzianowski dla Olimpu.

Nie wiadomo z kim po powrocie zmierzy się Pudzianowski, i nie ma pewności czy będzie to jego ostatnio zaplanowany rywal. Mariusz natomiast wskazał zawodnika, z którym chciałby się ewentualnie zmierzyć, ale przede wszystkim mu się zrewanżować.

Rywal, z którym chciałby ponownie wyjść do klatki to Peter Graham.

– zdradził Pudzianowski.

Panowie mieli okazję mierzyć się ze sobą 5 lat temu. Pojedynek ten odbył się  na gali KSW 32 w Londynie. Mariusz Pudzianowski odniósł wtedy porażkę przez TKO w drugiej rundzie. Oranizacja Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego planuje powrót z pierwszą galą po pandemii 11 lipca. Nie ma jednak pewności, że na tym evencie zobaczymy byłego strongmana.

Cały wywiad z Mariuszem Pudzianowskim możecie obejrzeć poniżej:
Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane