Damian Janikowksi Tomasz Drwal KSW
Zdjęcie: sport.onet.pl

„Nikt nie chce przegrać…” – Damian Janikowski o pojedynku z Tomaszem Drwalem

Legenda MMA wraca po raz kolejny do klatki KSW. Tomasz Drwal wystąpi na gali 11 lipca, ale nie ma jeszcze rywala.

Damian Janikowski jest jednym z potencjalnych kandydatów do walki z Tomaszem Drwalem według kibiców. Od samego początku Janikowski nie unikał wyzwań i walczył z bardziej doświadczonymi zawodnikami od siebie.

Tomasz Drwal nie ukrywa, że były jakieś palny na takie zestawienie, ale według niego były olimpijczyk powinien odbudować się po porażkach. Natomiast Tomek stwierdził również, że taki pojedynek niesie za sobą ryzyko ponieważ nie walczył ponad 5 lat.

 Rozmawiałem z Damianem, bo byliśmy razem na obozie w Zakopanem. Może to jest jakieś rozwiązanie dla niego, dla mnie, wiadomo, jakieś atrakcyjne, ale myślę, że teraz nie jest też czas dla Damiana po jego dwóch porażkach, ani też dla mnie, żeby wchodzić na tak wysokie obroty. Mówią, że „a z Damianem sobie poradzisz”, ale ja nie walczyłem pięć lat.

– powiedział Tomasz Drwal w podcaście u Tomasza Sarary.

Damian zabrał również głos w temacie ich potencjalnego pojedynku.

Po to człowiek trenuje i nazywa się sportowcem aby konfrontować się z innymi sportowcami. Każdy chce wygrać, nikt nie chce przegrać. Ktoś musi. Porażki budują i zmieniają zawodnika. Tomasz Drwal czekam z niecierpliwością na sparingi.

– napisał Damian Janikowski na swoich mediach społecznościowych.

Oficjalnie Tomasz Drwa wraca do akcji już 11 lipca na gali KSW 53, natomiast Damian Janikowski jeszcze nie ma ogłoszonego oficjalnie pojedynku.

Przeczytaj także: Paweł Jóźwiak przed galą FEN 28

 

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane