KSW 54 bonusy
KSW

Bonusy po gali KSW 54 rozdane

Organizacja KSW przyznała bonusy za najlepszy nokaut, występ oraz walkę wieczoru.

Bonusy zdobyli: Michał Kita, Sebastian Rajewski, Łukasz Rajewski i Bartłomiej Kopera.

Nokaut wieczoru:

Bonus za najlepszy nokaut powędrował do Michała Kity. „Masakra” już w pierwszej rundzie trafił prawym podbródkowym, który posłał Michała Andryszaka na metę. „Longer” przyjął jeszcze jeden cios w parterze, po którym sędzia Tomasz Bronder przerwał pojedynek. Kita udanie zrewanżował się Andryszakowi za walkę na gali KSW 39, kiedy to zawodnik ANKOSU MMA udusił Michała Kitę.

Walka wieczoru:

Pojedynkiem wieczoru zostało uznane starcie Łukasza Rajewskiego i Bartłomieja Kopery. Jeden jak i drugi mieli swoje szansę aby zakończyć walkę przed czasem. „Małpa” wyprowadził piekielny prawy, który zwalił z nóg Rajewskiego. Nie udało mu się jednak dobić go w parterze. „Raju” natomiast miał wpięty trójkąt rękoma, po którym jednak Kopera nie odklepał. Pojedynek był bardzo widowiskowy i zakończył się ostatecznie zwycięstwem Rajewskiego.

Występ wieczoru:

Nagroda za występ wieczoru została przyznana drugiemu z braci Rajewskich. Sebastian w swoim debiucie dla KSW  zafundował „festiwal bólu” Armenowi Stepanyanowi. Rajewski pokazał znakomity boks oraz kopnięcia na głowę. Udało mu się nawet sprowadzić rywala do parteru. Pokaz tych wszystkich umiejętności spowodował przyznanie Sebastianowi nagrody za występ wieczoru.

Przeczytaj też: Dobijam się, żeby dali mi jak najszybciej walkę; Mamed Khalidov o powrocie do klatki

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.