Zdjęcie: FEN

Popis umiejętności zapaśniczych Łukasza Charzewskiego w rewanżu z Mansurem Abdurzakovem!

Mansurovi Abdurzakovi nie udało się zrewanżować Łukaszowi Charzewskiemu.

Łukasz Charzewski (10-1) zdominował zapaśniczo Mansura Abdurzakova (4-2) i dopisuje dziesiąte zwycięstwo do swojego konta.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Obaj dynamicznie na nogach, ciosami trafia Charzewski i zamyka błyskawicznie Mansura na siatce. Abdurzakov odwraca pozycję, ale tylko na chwilę, bo znów to Łukasz dociska. Kopie kolanami i przewraca 21-latka. Ciasno złapana gilotyna przez 28-latka, ale Mansur z tego wychodzi. Trafia ciosami Rosjanin, „Harry” dociska znów do siatki i przewraca Abdurzhakova. Wstają, ale tylko na chwilę, bo znów przewraca Łukasz. Ponownie dociska rywala do siatki. Fantastyczny pokaz zapasów w wykonaniu Charzewskiego. Po raz kolejny przewraca swojego przeciwnika. W klinczu stara się trafić kolanem Abdurzhakov.

Runda druga:

Latającymi kolanami próbuje trafić Mansur. Prawy sierp Harrego. Niskiemi kopnięciami odpowiada Abdurzhakov. Cios Rosjanina, unik Łukasza i od razu próbuje wejść w nogi. Mocna wymiana sierpowymi. Znów Charzewski dociska do siatki. 21-latek rozrywa klincz i walka ląduje na środku oktagonu. Ponownie klincz, gdzie dociska Harry. Potężny podbródkowy dochodzi celu. Wymiany mocnymi sierpowymi, ale obaj dalej stoją. Długo to nie trwało, bo znów obala 28-latek. Klincz, cały czas dociska Łukasz. Gong kończy rundę trzecią.

Runda trzecia:

Dwa sierpowe Charzewskiego, odpowiada Abdurzhakov. 18 sekund stójki i Harry znów obala, ale błyskawicznie wstają. Mocny prawy siadł na głowie Charzewskiego. Ciosami na korpus trafia Charzewski. Kolejnym prawym odpowiada Mansur. Prawy sierp i prosty Abdurzakova, odpowiada sierpem Łukasz. Piękna kombinacja sierpowych w wykonaniu 28-latka. Niskie kopnięcia Abdurzakova. Dwa potężne cepy nie trafiły w głowę Charzewskiego. Backfist Mansura, unika Charzewski. Unik pod ciosem i Harry wchodzi w nogi. Próbuje podpiąć duszenie, ale to się nie udaje. Koniec walki.

 

Przeczytaj też: Trzy walki mistrzowskie na FEN 31! Poznaliśmy pierwszych uczestników!

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.